2737
2734

هیچگونه مخالفتی از هیچ نظر برای این مدل زندگی ندارم فقط راهنمایی میخوام از کساییکه مستقلی و تنها زندگی میکنن و مجرد و جوان هستن ممنونم .

زندگی مجردی مستقلی که خونه برای خودمون اجاره کنیم

از کجا شروع کنیم ؟ در تهران چه جاهایی برای اجاره خونه بهتره؟ لول باید کار پیدا کنیم یا خونه ؟؟ و...

غرق زخمیم ولی قامتان خم نشده 🫡💔

۱۹ سالم بود یه خونه بهم ارث رشید فروختم مهاجرت کردم دانشگاه رفتم همزمان دوجا کار کردم که فقط اجاره خونمو بدم الانم شاغل ۲۴ سالمه خونه و ماشین از خودمه هر انتخابی سختی های خودشو داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

من مجردی زندگی میکنم یه خونه حیاط دار ۴ طبقه دارم ۲ طبقش اجارست بالاش اوسه خودم پایینم دفتره کارم اولش سخته مخصوصا ما مردا الان یه نفر کارمند آوردم خرید آشپزی کاراما میکنه  راحتم 

مستقلم از خانواده کمکی نمیگیرم، گاها حمایت هم میکنم (بیشتر غیر مالی) البته من با مردی ارتباط ندارم، ...

نه عزیزم اون که مستقلی نیست اونا یک فاز دیگه هستن 

قطعا اول کار با درامد خوب . داشتن پس انداز برای پول پیش خونه و یه مبلغ جداگانه ۵۰ میلیونی برای خرابی ...

درسته بعله عزیزم حالا پس اندازی برای پیش خونه دارم تو سایت نمیشه گفت اما بعله خیلی عالی توضیح دادید ممنونم 

2706