2737
2734

مثل یه خالکوبیه که همیشه باهات می مونه یا یه اثر هنری که خیلیا دوستش ندارن اما اون نماد اینه که از هیکل قشنگت میگذری تا مادر بشی،ترک شکم که شاید زیبا نباشه اما حس غرور مادر بودن بهت دست میده

البته اگه روغن زیتون یا حتی همون مرطوب کننده استفاده بشه این همه ترک برنمیداره

ترک هم با لیزر قابل درمانه

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم شکمم همینه سعی میکنم با این جملات خودمو آروم کنم 😂

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
یه سوال با زایمان سزارین هم بازم این ترک خوردگیا وجود داره؟

بله به زایمان مربوط نیست به بزرگ شدن شکم تو بارداری مربوطه

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2738
یه سوال با زایمان سزارین هم بازم این ترک خوردگیا وجود داره؟

به نوع زایمان ربطی نداره،،به خاطر کشیدگی پوست تو دوران بارداریه.

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂
وای چقد بد😓

تو بارداری روغن مالی کنید شکمتونو بعد زایمان هم کرم رفع ترک رو شروع کنید . ندارید بین زایمان و کرم رفع ترک زیاد فاصله بیفته

من شکمم ترک نداره اما کشاله رانم چندتاخط افتاده که

اصلا خوشم‌نمیاد ازشون 

فقط چاره ای ندارم و مجبور به تحملم وگرنه اصلا هم زیبا نیس

یه توصیه به خانمای باردار روغن زیتون طبیعی بگیرین و شکمتون رو ماساژ بدین من با این روش رو شکمم اصلا ترک نخورد 

کشاله رانم هم از قبل و به خاط. چاقی لاغری شد 

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....
2706