2737
2739
عنوان

دیگه تصمیمم برای پروتز سینه قطعیه

313 بازدید | 33 پست

واقعا هیچی اعتماد به نفس ندارم هیکلم خوب ولی بالا تنم شبیه مرداس کسی هست اینجا این عملو انجام داده باشه میشه از تجربتون بگین و اینکه دکتر خوب بهم معرفی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
بعد عمل اذیت شدید؟

نه

پوست برش میخوره زیر درم گذاشته‌میشه.

اذیتی نداره.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

به نظر من جفت بافت سینه تو بردار جاش پروتز بذار اینجوری دیگه سرطان سینه هم نمیگیری هیچوقت  ما پیش یه دکتر میرفتیم خودش جراح توده های سینه بود جفت سینه هاشو برداشته بود پروتز گذاشته بود خودش

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...

سینه بزرگ با لباس قشنگ تره ولی بی لباس نه

سینه کوچیک بدون لباس قشنگ تره

البته سینه فرم گرفته کوچیک

رو فرم سینه ات کار کن شاید زیبا شد

و بنظرم ورزش هایی که تمرکز رو روی قسمت پایین تنه میاره برات بهتره چون گفتی بالا تنه ات پهنه پس کلید تناسب توی ایجاد توجه روی یه بخش دیگه اته

عمل های زیبایی واقعا ضروری نیستن و حتی ممکنه عوارض داشته باشن.خیلی از عوارض عمل ها رو ما نمیدونیم سال ها بعد مشخص میشه،تازه اگه خطای پزشکی رو ندید بگیری

2706