2733
2739
عنوان

مهریه بگیرم یا ببخشم ؟؟؟

588 بازدید | 55 پست

۴۴ ساله هستم .۱۶ سال با شوهرم زندگی کردم و تحملش کردم . یک پسر ۱۳ ساله کلاس هفتم دارم با خودمه .

خونه به نام من بوده بنابراین شوهرم فرستادیم رفت .

الان نمیدونم واسه طلاق مهریه هم بگیرم یا طلاق توافقی بدون مهریه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خونه رو همسرت بنامت کرده؟

بعد ۱۶ ساللل دلیل چی بوده؟؟

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....
2740

اگر دلیل طلاقتون موجه هست و قطعیه توافقی جدا شید

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  

موقع ازدواج من لیسانس ریاضی داشتم و شوهرم فوق دیپلم مدیریت .

کمکش کردن مهندسی مکانیک گرفت . ولی اون به من اجازه تحصیل نداد .

مشکل ناباروری داشت عمل نمیکرد و دو تاسقط سخت داشتم . 

اجازه اشتغال حتی خیاطی کردن هم بهم نداد این سالها 

اللن ۴۴ ساله هستم اون ۱۷ سال سابقه کار داره و کارمند رسمی 

من یک زن ۴۴ ساله و بیکار 

حتما بگیر خونه رو اگه تازگی ها به نامت زده حتما بفروشش به یکی از نزدیکانت که فامیلش با تو فرق کنه چون میتونه به عنوان هبه بوده ازت پسش بگیره از طریق دادگاه بعد از از اینکه آبا از آسیاب افتاد خونه روبه نام خودت کن 

خونه رو همسرت بنامت کرده؟ بعد ۱۶ ساللل دلیل چی بوده؟؟

میخواست فریبم بده 

وام مسکن به نام من گرفت . بعد به بهونه اینکه خونه به نامم میزنه همه طلاهای مجردیم و سر سفره عقد فروختم روش گذاشتم . بعد چند ماه بدون اینکه طلاهامو پس بده یا چیزی دعوا راه انداخت که باید خونه را به نام اون کنم .

منم قبول نکردم . البته این یکی از دعواهای ۵ ساله پیش ما بوده 

حتما بگیر خونه رو اگه تازگی ها به نامت زده حتما بفروشش به یکی از نزدیکانت که فامیلش با تو فرق کنه چو ...

خونه خریدیم از شخصی دیگر 

منظورم اینه خونه به نام شوهرم نبوده که بره به نام من بزنه بعدش بگه هبه است .

خونه جدید بود خریده بودیم از یک غریبه و از اول به نام من 

موقع ازدواج من لیسانس ریاضی داشتم و شوهرم فوق دیپلم مدیریت . کمکش کردن مهندسی مکانیک گرفت . ولی اون ...

ادامه تحصیل و شاغل بودنو ک قبل عقدو نامزدی باید اتمام حجت میکردی ن اینک بخاطر این موضوع بخوای طلاق بگیری .همسر منم همچین اجازه ایی نداد یعنی منم طلاق بگیرم ؟حالا تحصیلات من از شما خیلی پایینتر 

2706