2733
2734

از وقتی بابام فوت شده بنظرم زندگی معنا نداره ... همش ۵۳ سالش بود بازنشسته شد دوهفته بعد فوت کرد کل این سالهارو بخاطر دوهفته زنده بود؟ میگم تهش میمیریم چرا کار کنیم چرا پول در بیاریم و هزار تا چرای دیگه! 

الان نیاید بگید خب برا چی غذا میخوری و فلان نخور تا بمیری ... نه اینطوری خودکشیه مستقیم من که نمیخوام خودکشی کنم ولی دیگه درگیر مسائل دنیوی نیستم ... 

مثلا کجا باشه خونم چی بپوشم هیچی دیگه برام مهم نیست... انگار دنیا از چشمم افتاده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میفهمم جی میگی ولی زندگی اجباره دیگه تا زنده ایم مجبوریم رو روال بریم 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2738

پدرت فوت نشده .وفات پیدا کرده.....فوت یعنی از بین رفتن...وفات یعنی از دنیایی به دنیای دیگه رفتن....حق داری.  دنیا دیگه قشنگیاشو از دست داده

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
حق داری.هم داغت سنگینه هم زندگی برات بی معنا شده.باید بری پیش مشاوره تا ازین حال بد روحی نجات پیدا ک ...

پولشو ندارم  یکی اینکه مشاوری که بابا داره حال منو نمیفهمه .‌. دوستمم مشاوره خیلی آدم معروفیه ... ولی من تو کتم نمیره برام دنیا قشنگ نیست انگار خاک کدر پاشیدن رو دنیا

همسایمونم گیر داده ۲۴ساعته پارتی داره تو خونش مجرده 

ببین عزیزم‌‌ خدا پدرت رو رحمت کنه.خدا که ما رو آفریده به ما حق حیات داده که به بهترین نحو زندگی کنیم .خودمون رو رشد بدیم و هر وقت صلاح دونست ما رو ببره.ما تعیین کننده نیستیم که کی ما رو ببره.ما هم میتونیم با امید زندگی کنیم هم بی امید.حق انتخاب با خود ماست.تو این دنیا اگه خودت رو بزنی به ناامیدی و خودت رو مریض کنی.ایا کسی هست که بیاد تنها واسه یک هفته ازت مراقبت کنه.چرخه زندگیه همینه.تویه ناراحتی و ناامیدی چیزی نیس.حالت طبیعیه ولی خوب کم کم به خودت بیا و زندگی کن.

ببین عزیزم‌‌ خدا پدرت رو رحمت کنه.خدا که ما رو آفریده به ما حق حیات داده که به بهترین نحو زندگی کنیم ...

ای کاش دوباره بگم دارم زندگی میکنم ...در واقع دارم فقط ادامه میدم ... حالا سعی میکنم ب کسی کمک کنم تا زنده ام و از کسایی ک نمیتونم بهشون محبت کنم دوری کنم ... همین 

2706