2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنازم😅 چکار کردی

همچین عکسی گرفتم حتی لخت تر و بدتر از این ..با گوشی خودش ..اونم عصبانی شد شدید گفته نکن پخش میشه..گفتم چیکار کنم تو اینجوری نگا میکنی تو اینستا منم باید بکنم دیگه..پخش بشه هم مهم نیست..اونم کلا پاک کرد

خدایا شکرت..خدایا کنارم باش
بین پسرای توتییر این کلمه معروفه از اونا یاد گرفتم  به زنی که ص ک سی باشه ومیانسال و جا افتاده ...

اره شوهرم انگار میانسال و هیکل اینطور خوشش مباد تو خیابونم زن ۳۰ سال ب بالا میبینه هیکلی باشن نگا میکن

2731
2740
تا نبینم نظر نمیدم این قانون کاربرای اینجاست     شوهرت چطور برات حس نداره اگه اینجوری هس ...

حس داره موقع رابطه .ولی خب باز از اینا فالو میکنه نمیدونم چرا وگرن موقع رابطه از بدنم تعریف میده ولی خب اون خیلی پرر مث زنا ۳۰ ساله انگار خوشش میاد من ۲۲ سالمه خب

😂😂

الهی درد نگیری تو 😂😂😂😂

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
خو منم میدونم چیزی بش نمیرسه دیگ کارش ندارم

بهش بگو ب درک انقد نگاه کن تا کمرت نابود بشه انقد بچرخونیش مجبور بشی همش اونجاتو اعدام کنی خخخخخخ چون کاری از دستش بر نمیاد

توجه کردین مرد های هیکلی زن ریزه میزه دوست دارن 

ولی این عقب مونده ها ک کمرم ندارن باسن جنیفری میخان

اخه خدا

چجوری خب چیکار کنم من تو خونه شرتک و کراپ میپوشم

عزیزم به اینا نیست بعضی مردا کلا کرم دارن .جلوش لخت هم بگردی بازم میره نگاه میکنه اعتیاد داره . بعضی مردا فکر میکنن ایرادی نداره اگه همچین عکسایی رو ببینن .موندم مردا عقلشون نمیرسه این زنا ارزش نگاه کردن هم ندارن ..اینقدر بی ارزش هستن 

2706