2733
2734
عنوان

مادر بزرگم رو نمیتونم ببخشم

176 بازدید | 10 پست

شاید بهم بگید کینه ای اما اصلا نمیتونم ببخشمش وقتی بچه بودم از سه چار سالگی تو کوچه بازی می‌کردم افتاب بهم می‌خورد و پوستم گندمی یا سبزه شده بود منو می‌برد حمام به زور و خدا لعنتش کنه چنان منو کیسه می‌کشید و من آنقدر درد داشتم و در میرفتم بعد اون من اگزما گرفتم و الانم ک بزرگ شدم ماکولار ینی لکه های پوستی روی کمر دقیقا همون کمر و دستم ک مدام کیسه می‌گوید اصلا نمیتونم ببخشمش لطفا شما ّ بچه هاتونو فقط با لیف ابریشمی کیسه کنید 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 

لیف ابریشم نهایت ۲۰۰ تومن باشه اما عذابشون نوید و زیبایی شون ازشون نگیرین

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الهی

خدا بزرگه عزیزم انتقامتو میگیره🥺🥺❤

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊

منم همین طور 

ولی من بخشیدمش اما ازش ناراحتم

من مامانم فوت کرد وقتی ک ۱۲ سالم بود مجبور شدم ۲ سالش رو با مادر بزرگم زندگی کنم تو ۱۳ سالگی ک با اونا زندگی میکردم پریود شدم خونه دوستم اینا مامانش برام نوار گرفت اومدم خونه مامان بزرگم تا یه هفته همون جور درد کشیدم  ولی ب مامان بزرگم گفتم ک پریود شدم با خودم گفتم نوارم تموم بشه میگیره دیگ برام خودمم خجالتی بودم هیچ جوره نمیتونستم بهش بگم ماه بعد ک پریود شدم برام نوار نگرفت من همون جوری تا یه هفته رفتم مدرسه هر زنگ میرفتم دست شویی 

این بدترین خاطره ام از پریودیم بود 

دیگ از ماه های بعدی با خجالت فراوون مجبور میشدم خودم برم بگیرم خیلیییی خجالت می‌کشیدم ولی رفتم

2738
عزیزم این بیماری از کیسه و لیف کشیدن بوجود نمیاد .دقیقا همون آفتابی که گفتی این بلا رو سر آدم میاره& ...

ن عریز دلم میتونید از بهترین پزشکان پوست بپرسید کیسه کشیدن برس کشیدن پوست عاملشه

الهی خدا بزرگه عزیزم انتقامتو میگیره🥺🥺❤

متاسفانه یا خوشبختانه اون جواب پس داد 

منم همین طور  ولی من بخشیدمش اما ازش ناراحتم من مامانم فوت کرد وقتی ک ۱۲ سالم بود مجبور شدم ۲ ...

ای  وای چقدر بدددد 

ناراحت شدم عزیزم