2737
2734
عنوان

سیاست مادرشوهرم

225 بازدید | 13 پست

بچه ها تو یه ساختمونیم هر وقت از خانواده من کسی میاد یه جوری رفتار میکنه که ناراحتی ایجاد کنه مثلا کادوی کهنه میده با اینکه دیشب برادرم اومد خونمون بعد تو راه پله تا اومد به مادرشوهرم سلام کنه مادرشوهرم داد زده میگه پسرم بود؟ میگم نه برادر منه بعد در رو میکوبه میره خیلی داداشم ناراحت شده ، به شوهرمم گفتگ میگه شاید مادرم افسردس این رفتاراش رو به دل نگیر ، حالا داداش منم ناراحت شده میگه دیگه حتما مادرشوهرت خوشش نمیاد منم دیگه نمیام خونتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این سیاست نیست. اسمش بی سیاستیه

به داداشت بگو تو بخاطر من میای یا بخاطر مادرشوهرم؟

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊
2740

شوهرت کار مادرشو توجیه مسخره میکنه بگو این ربط ب ادبو شعور ادما داره ن افسردگی   اتفاقا رفتو امدو بیشتر کن بیشتر بسوزه انقد درو بکوبه  از جا بکنه 

💜تواستعاره ای هستی از تمام حس های خوب دنیا💜💞💞💞💞💞💞
واقعا  چه زشته  حالا بچه باشه آدم توجیه ه آدم گنده مادرشوهر ها روزبروز یه اخلاق جدید ر ...

بخدا آنقدر شوکه شدم دیشب حالا بگو یه دقیقه دیرتر بخوابی تا سلام کنه طرف آنقدر سخته؟