2733
2739

یه دانشگاه خوب البته،دانشگاه ازاد و پیام نور م.. نه.

یا مثلا زبان روسی خونده باشه.

سوال دارم

حامی سفت وسخت محیط زیست🌱خواهش میکنم طبیعت رو تمیز نگه دارین و زباله توی خیابان نریزید.کشورهای اروپایی به همین دلیل تمیزن.چون مردمشون رعایت میکنن.🥰....خدایااا ازت خواهش میکنم کمکم کن،نمازهام هرگز قضا نشه و پوشیده باشم.مثل مروارید داخل صدف.♥️🥺
من یکی از اطرافیانم خودش شروع کرد خودخوان به یادگیری کلاس هم میرفت فکر کنم البته دقیق یادم نیست چینی ...

خب میخوام بدونم الان چیکاره هستن؟

دارم برای یه بنده خدایی اطلاعات جمع میکنم.

میشه بگین راصیه یا نه؟

حامی سفت وسخت محیط زیست🌱خواهش میکنم طبیعت رو تمیز نگه دارین و زباله توی خیابان نریزید.کشورهای اروپایی به همین دلیل تمیزن.چون مردمشون رعایت میکنن.🥰....خدایااا ازت خواهش میکنم کمکم کن،نمازهام هرگز قضا نشه و پوشیده باشم.مثل مروارید داخل صدف.♥️🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب میخوام بدونم الان چیکاره هستن؟ دارم برای یه بنده خدایی اطلاعات جمع میکنم. میشه بگین راصیه یا نه ...

حقیقتا رفت تو یه زمینه دیگه و رها کرد کلا اول رفت مهد بعد اون باز رفت تو یه زمینه دیگه 

2728