2733
2734
عنوان

تخمک اهدایی لازم دارم از تهران

231 بازدید | 23 پست

تو رو خدا اگه کسی رو می شناسین بهم معرفی کنید یا اگر خودتون می تونی بهم اهدا کنی به معرف و دلال اعتماد نمیشه کرد چون اکثرا غیر قابل اعتماد هستن یه خانم زیر 30 سال پوست روشن چشم قهوه ای یا سیاه بچه سالم هم داشته باشه

خودم شرایطی که میگی رو دارم

ولی قمم

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

🙂چه شرایطی نیاره؟

طرف بچه نداشته باشه ام میشه؟

۲۱ ساله؟

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....
2738
کاش می شد بیای تهران کاش نزدیک تر بودی

ان شالله پیدا بشه برات 🥺

اگه میتونستم کمکت کنم خوشحال میشدم

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم

داشتن یه فرزند سالم فکر نکنم کفایت کنه، من زایمان اولم خداروشکر بی مشکل بود.

ولی دو تا پشت هم سقط کردم بخاطر سندروم داوون.

خیلی مراقب باش چون خودم تو پزشک قانونی خانم رو دیدم، بعد اونهمه دوا و دکتر و هزینه ، مجبور به سقط شد.

اونم تخمک مال خودش نبود

چجوریه اصن تخمک گرفتن درد داره؟

7 الی 9 روز مصرف دارو بعد با بی حسی 20 دقیقه ای با سرنگ مخصوس تخمک رو از تخمدان میگیرن یک ساعت استراحت بعد مرخص میشه تمام فقط روز اول مثل درد پریود بعد تمام 

2706