2733
2734
عنوان

اگه شوهرتون جلوی خانوادتون

400 بازدید | 26 پست

بچه ها هر موقع خانواده شوهرم میان خونمون شوهرم بهترین میوه رو می‌خره،شیرینی و......همه چی بهترین ها

با اینکه خانوادش خیلی خسیس هستن مارو سالی به بار هم دعوت نمیکنن،

حالا ما هر هفته میریم خونه خانواده من بهترین و عالی تربت پذیرایی میکنن 

الان بعد ۶ماه خانوادم اومدن بهش گفتم برو میوه بگیر،

فقط سیب و پرتقال و خیار گرفته،هر‌چی گفتم موز یا کیوی بگیز 

گفتم شیرینی هم بگیز نگرفت

شما جای من باشید چیکار میکنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کارتو بگیر خودت برو بخر

توی تایپکای هوافضا و علمی و مشاعره خوشحال میشم تگم کنید                                                                                                           چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم
2728

البته همسرم ازین کارا نمیکنه اما اگ جای شما بودم خودم میرفتم خرید

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2738

اون عقده جلب توجه خونواده خودشو داره در اصل باید بره رواندرمانی

ولی چون مردا از خودشون مرسی مچکر هستن و قبول ندارن، پس منطقی باهاش صحبت کن ببین چه مرگشه

تهشم اگه کاری نکرد خودت از اسنپ میوه سفارش بده با شیرینی

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
2706