2733
2734
عنوان

اونایی که ۱۸/۱۹ سالتونه یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 913 بازدید | 83 پست
میتونم بهتون درخواست دوستی بدم

بله 

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بارنج و امید 

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️
درس خوندن درسته خیلی مواقع طاقت فرساست ولی خب حداقل آدم سرگرمه...شما دانشجو هستی؟؟

باورت میشه برای فرار از مشکلات زندگیم و فقط و فقط برای اینکه وقتمو پر کنم میخوام دوباره درسو شروع کنم؟  

دانشجوی شکست خوردم:) 

عشق، زد ضربه بمن،  اسموونا رو دودی کردم،  نگاهم رو ب ماه،  میچکه اشکم چرا،  د،  قلبم باید بی حس شه،  این زندگی پر درده
2731

برنامه برا تحصیلم دارم ولی فعلا تا دوماه دیگه بیکارم برا نهایی میخام بعد کنکور اردیبهشت بخونم

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)
میتونم تو درخواست دوستی بگم بهتون؟

بله

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

نمیدونم حال داشته باشم فیلم میبینم درس کتاب

دوست هم ندازم از کسیم خوشم نمیاد همه هم رو مخمن 

طاقت یدیقه با بقیه بودنم ندارم حقیقتا

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!
2740

وسواس فکری و نشخوار ذهنی و اضطراب شدید دارم قرص اعصاب هم بم نمیسازه حرفای روان شناسم تو گوشم نمیره دوست هم ندارم بام حرف بزنه

دارم میمیرم

ایندمو نابوز کردم بهترین روزای عمرمه هیچ گوهی نمیخورم از استرس

استارتر یعنی شما هیچ برنامه مفیدی نداری ؟ 

آشپزی کن 

برو باشگاه 

هنر یاد بگیر تو خونه 

اگر پول دوره هارو نداری از دوره های رایگان استفاده کن حتما که نباید آدم دانشگاه و شوهر کنه که مفید واقع بشه 

باورت میشه برای فرار از مشکلات زندگیم و فقط و فقط برای اینکه وقتمو پر کنم میخوام دوباره درسو شروع کن ...

بله چون خودمم همینم...کلا حس خوبیه ادم بدونه یکم میتونه مفید باشه...شما نهایتا ۱۹ سالتونه چرا میچید شکست خورده هنوز کلی فرصت دارید،کلی وقت دارید،و اگر از نسیر الانتون ناراضی هستید کافیه دور بزنید و وارد یه مسیر جدید بشید

2706