2737
2734
عنوان

خاک تو سرم عذاب وجدان گرفتم

169 بازدید | 10 پست

امروز یک بنده خدا گفت میخام بیام سی دی عروسیم رو کپی کنی تو فلش ، منم حوصلشو نداشتم دستپاچه شدم و گفتم نمیخام ، برو کلوپی برات کپی کنه 

آخه خیلی آویزونه میخاست بیاد دو روز بمونه 

الان پشیمون شدم ، کاش با آرامشربیشتری جواب میدادم 

کیه؟فامیله یا دوست؟

خیلی نزدیکه فامیل هست ، قرار بود دو شب بیاد اینجا 

من سی دی عروسیش رو میخاستم و اون نمی‌داد ولی امروز بخوای اون میخاست بیاد ، منم استرس گرفتم و دستپاچه شدم گفتم نه نمیخاد فیلم عروسیتو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عذاب وجدان نداشته باش خواهرم برا دختر عموم انجام داد بعدا اومد گفت یه تیکه از فیلم عروسیمو پخش کردن تو فامیل انقدر دلخور شدیم

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
2731
عذاب وجدان نداشته باش خواهرم برا دختر عموم انجام داد بعدا اومد گفت یه تیکه از فیلم عروسیمو پخش کردن ...

جدی ؟ میگم کاش یک‌جور ملایم تر جواب میدادم ، اصلا استرس داشتم امروز خودشو آویز نکنه ، خیلی گستاخانه جواب دادم 😐

اون چی گفت؟

بنده خدا هیچی ولی دلش رو انگار شکوندم ، یکم آویزون و بد دهن هست دلی عاشق رفت و آمده و‌من حوصله ندارم . کلا کار بدی کردم ، دوست نداشتم اینجوری کسی رو ناراحت کنم ، خدا ببخشه منو 😭💔

2740
پیش میاد.خودتو ناراحت نکن.بعدا از دلش در بیار

آخه خوب خدایی ترسیدم دو روز بیاد و بمونه ، خیلی عاشق رفت و آمد هست ، کسی هم نداره ، هی میخاد بیاد اینجا ، خوب منم استرس گرفتم ، الان بخاطر این دوست دارم برم زیر پتو و گریه کنم ، خیلی دوست دارم مهربون باشم ولی نمیتونم 

آخه خوب خدایی ترسیدم دو روز بیاد و بمونه ، خیلی عاشق رفت و آمد هست ، کسی هم نداره ، هی میخاد بیاد ای ...

مهربونی باید به اندازه ای باشه که تواناییش رو داشته باشی بیشتر از اون میشه بازی کردن نقش ناجی.دفعه بعد که حال نداشتی بگو عزیزم امروز حال خوبی ندارم بهتره بذاریم یک موقع دیگه.