2737
2739

من تقریبا یه هفته ای میشه برای آشنایی با یه پسری دارم صحبت میکنم حتی همدیگر ندیدیم حتی صدامو نشنیده هیچ حسی بینمون نیس درواقع غریبه حساب میشه

ولی خیلی بیش از حد صمیمیه، مثلا بین پیاماش ایموجی بوس و قلب میفرسته، عزیرم و عشقم و غزلم و..... زیاد ب کار میبره، خلاصه خیلی شیطونه ب نظرم

آخه چرا باید آدم کسی رو که حتی ندیده عزیزدلم و عشقم خطاب کنه؟؟؟ آخه مگه میشه

من خودم خیلی عاطفی و با احساسم ولی هیچ جوره نمیتونم کسی روکه هیچ حسی ندارم بهش با میم مالکیت صدا کنم

خلاصه نظر من اینه آدم درستی نیس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

جز پسرای تور کنه

وقت نذار 

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

خیلی عادت کرده

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)

نظرت درسته . اين پسر يه حقه بازه . داره با اين استيكرها و اين حرف هاي عاشقانه موختو ميزنه . ميخواد وابسته ش بشي . ولي نميدونه كه تو دختر عاقلي هستي . حالا اگر 4 - 5 ماه ميگذشت و بعدش اين حرف ها رو ميزد ميشد گفت واقعا احساس داره . ولي الآن كاملا مشخصه كه اين شياد دنبال موخ زدنه . 

2740
نظرت درسته . اين پسر يه حقه بازه . داره با اين استيكرها و اين حرف هاي عاشقانه موختو ميزنه . ميخواد و ...

دقیقا حداقل یکی دوماه زمان میبره تا محبت و صمیمیت بین دونفر بیوفته، آخه اینطوری دوسه دوروزه چجوری اخه

خوشبختانه هوشیارم ازین مدل پسرا اصلا خوشم نمیاد

2706