2733
2734
عنوان

باردار بشم یا برم سرکار

213 بازدید | 16 پست

ی موقعیت شغلی خوب واسم پیش اومده . پیش شوهرم . حالا شوهرم میگه کاراتو اوکی کنم بیا پیش خودم کار کن 

موقعیت خوبیه ‌.خودمم دوس دارم کار کنم سابقه بیمه م بره بالا

دوس دارم حداقل انقدری سابقه پر کنم ک بتونم بازنشستگی بگیرم . 

. از اونطرف سنم داره میره بالا دوس دارم بچه بیارم 

شوهرم میگه بیا بعد چندماه باردار بشی بهت مرخصی زایمان میدن . هم حقوق میگیری هم بیمه . اما در اون صورت باید از بچه دور باشم . بچه رو مادرش بزرگ کنه من کار کنم .

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن

چندسالته

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چندسالته

۳۲ سالم شوهرم ۳۷ 

کلا جفتمون هدفمون اینه ی سرمایه جور کنیم یه کاری شروع کنیم . یعنی من شاید ۵ سال بخوام کار کنم شوهرم مشخص نیست . اما کارش چون سختی کار داره سابقه بیمه هر ۷ ماه یک سال حساب میشه فکر کنم 

2731
۳۲ سالم شوهرم ۳۷  کلا جفتمون هدفمون اینه ی سرمایه جور کنیم یه کاری شروع کنیم . یعنی من شاید ۵ ...

بچه بیارحتما

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
اگه مادرش نگه میداره و شوهرت خودش میگه بیا چرا که نه حتما برو

اره نگه میداره کلا میگه بچه بیار من برات بزرگ میکنم تو هرکار میکنی بکن اصلا بخور و بخواب😅

۳۲ سالم شوهرم ۳۷  کلا جفتمون هدفمون اینه ی سرمایه جور کنیم یه کاری شروع کنیم . یعنی من شاید ۵ ...

بنظرم بچه دار شو سنت بالا بره بارداری مخاطره آمیز ممکنه بشع

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨
2740

خیلی خوبه واسه خودت درآمد داشته باشی ولی اینم بدون هر آدمی توانش با دیگری فرق میکنه من بشخصه از کار بیرون متنفرم دوس دارم درآمد داشته باشما ولی از اینکه هرروز سر یه ساعت مشخص بیدار شم بزنم بیرون متنفرم واسه همین میدونم آدم کار بیرون نیستم 

نه بچه رودست کسی نسپار خودت تربیتش کن

مادرشه دیگه خواهر شوهر برادر شوهرم ندارم بگم بچه های اونا بیان اذیت کنن . از تربیتش هم مطمئنم کلا خانواده با شعوری هستن شوهرمم ک نمونه ش دیگه 

خیلی خوبه واسه خودت درآمد داشته باشی ولی اینم بدون هر آدمی توانش با دیگری فرق میکنه من بشخصه از کار ...

من اخه از ۱۸ سالگی تا ۳۰ سالگی بیرون کار کردم .عادت کردم بعد دستم الانم جیب خودمه 

از اونطرف من برعکس توام تو خونه نمیتونم بمونم الان یک ساله تو خونه م واقعا دیوانه کننده س 

حالا من کاره خونه سختمه .ب شوهرم میگم دست خودم نیست بخدا عادت نکردم ب کارِ خونه

اینجوری بگم آدمه بیرونم

خب هم بچه دار شو هم برو سرکار من جات بودم از امشب اقدام می کردم خخخخ

باردار بشم دیگه تنبلیم میاد برم . اخه از مهر ماه میخوام برم . چون تا شهریور بیمه دارم . الان برم سرکار بیمه م میپره 

بعد میگم یهو باردار بشم شوهره میگه واستا دنیا بیاد بعدا بیا سرکار . مادرشم یهو کرم میریزه 

اما برم سرکار وسطاش باردار بشم بهتره

بنظرم بچه دار شو سنت بالا بره بارداری مخاطره آمیز ممکنه بشع

میخام بشم اما میگم اول استخدام بشم بعدش اقدام کنم . ک  مرخصی زایمان بگیرم بیمه م هم قطع نشه . دفقط باید تا شهریور و مهر صبر کنم 😅😅 اخه شهریور بیمه م تموم میشه

من اخه از ۱۸ سالگی تا ۳۰ سالگی بیرون کار کردم .عادت کردم بعد دستم الانم جیب خودمه  از اونطرف م ...

اتفاقا منم از وقتیکه دیپلم گرفتم هم رفتم دانشگاه هم رفتم سرکار تا وقتیکه ازدواج کردم یعنی تقریبا ۱۰_۱۱سال بعد ازدواج که خونه نشین شدم اولش افسردگی گرفتم از خونه موندن چون همش بیرون بودم  بعد دیگه برای خودم سرگرمی درست کردم

اونموقع که سرکار میرفتم همش میگفتم کی بشه دیگه نرم بمونم خونه برای خودم به کاراییکه دوس دارم برسم

بعد ازدواج موندم خونه و الان کلاساییکه دوست داشتم برم و وقت نمیکردم میرم و عاشق این سبک زندگی شدم بدون دغدغه آی شب زود بخوابم صبح باید برم سرکار تو محیط کار استرس کاری و حسادت ها و زیرآب زنی همکارا و ...خلاصه راحت شدم

2706