2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

پسر خوب تو هوا میزنن ب معرفی نمیرسه

ولی خب تو معرفی ها هم ممکنه پسری پیدا بشه ک اهل دوستی نبوده

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

خوشم نمیادمعرفی بشه بهم قبلش منو ندیده باشه . انگار مامانت برات لباس بخره بیاره خونه تو تازه ببینی خوشت میاد یا نه  بعد بپوشی ببینی اندازس یانه 

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
از ازدواج سنتی خوشم نمیاد ادم ندیده بیاد ازدواج کنه ولی خودم هم خواستگار سنتی دارم 

ازدواج سنتی یعنی چی؟ ماازدواج سنی نداریم گام

این شیوه آشنایی که یا معرفی میشه شما با قوه عاقله ابتدا اقاپسرو ارزیابی و تحلیل میکنید می‌بینید که آیا با ملاکات شما همسانی دارن یا نه اگه داشتم میرید سراغ اینکه آیا ازش خوشتون میاد یانه

مشاور 

به نظرم خیلی از آقایون هستند که علی رغم مهارت های فردی شون توی هر زمینه و اینکه مستعد  جذب جنس مخالف هستند اما خودشون ترجیح میدن که سنتی ازدواج کنند 

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
2706