2737
2739
عنوان

توی این موقعیت باشی چیکار میکنی

348 بازدید | 43 پست

سلام 

اگه یکی خیلی ادیتتون کنه بعد حالا بعد یه تایمی بهتون پیام بده و بگه حلالش کنید چیکار میکنید 

قبلا هم این کارو کرده باشید و بخشیده باشیدش 

فک کنید خیلیم دوسش دارید و یه جای خاص داره توی قلبتون ولی حس اعتماده مثل قبل نیس🙂

شما باشید چیکار میکنید 

پنج شنبه هفته پیش پیام داده سه شنبه دوباره داده 

خیلیم معروره فک نمیکردم واقعا پیام بده😕

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂

حلالت نمیکنم خداهم حلالت نکنه

توی تایپکای هوافضا و علمی و مشاعره خوشحال میشم تگم کنید                                                                                                           چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم
حلالت نمیکنم خداهم حلالت نکنه

خیلی اذیتم کرده خیلی 

اشکم دراومد 

روز عید دقیقا گریه میکردم 

حالا حلالیت میخواد 

خیلیم دوسش دارم هی خدا 

هنوز باورم نشده که واقعا اینو میخواد🤦‍♀️

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میبخشمش ولی رابطمو باهاش ادامه نمیدم

حتی اگه خیلی دوسش داشته باشی و کل روزا منتظر بودی شاید یه درصد شاید باز خبری بشه🙂💔

بستگی داره چیکار کرده باشه

فک کن در حدی که مجبور شدی بری روانپزشک و روانشناس🙂

2740
من نمیبخشم ولی در کنارش ادامه میدم ولی اگه دوباره کارشو تکرار کرد واقعا تمومش میکنم و نمیبخشمش

یه بار قبلا بخشیدمش توی این مدتم واسه فراموشیش هرکاری کردم بیرون میرم کلا چون خونه واسم مثل زندونه دارم واس خاطر فراموشی اون رانندگی یاد میگیرم ولی لعنتی هر مسیری که میرم کلا اون توی کلمه چون واقعا عشق بود دوست داشتنم اون شب به خدا گفتم تو شاهد لحطه لحطه من بودی نمیگم من کاری نکردم کردم ولی یه لحطه به اینکه بهش اسیب بزنم نبوده ولی اون میدونست و ادیتم کرد بارها گفتم کارات ازارم میده🙂

خیلی میترسم از یه بار دیگه از طرفیم هیچی از برگشتن نگفته بعدم دفعه اخر دیگه من نکشیدم و رفتم بدون اینکه بهش بگم ولی کل روزا منتطر بودم چون واقعا یه حسی بهم میگفت برمیگرده با اینکه همه جا بلاک بود و کلاهم بد تموم شد ولی نمیدونم این حس چی بود که انقد قوی بود ودلمو قرص میکرد یه جوری که نهیب میزد نترس نگران نباش درس میشه یه چیزی که خودمم نمیدونم اسمشو واقعا چی بدارم 

واقعا میتزسم این بار🙂💔

اره چون باز اذیتت میکنه مطمین باش

به خدا خیلی دوسش دارم 

اگه بدونی پیامشو دیدم چطوری تنم لرزید و گریه کردم باورت نمیشه  

کلا ریختم اصلا🤦‍♀️

دفعه قبل خیلی ادیتم کرد بد نفرینش کردم یه تصادف بد کرد 

حس میکنم میتزسه نفرینش کنم 🙂

2706