2737
2734
عنوان

مهمونی مادرشوهر

276 بازدید | 12 پست

امشب مادر شوهرم خاله، داییام  مامان بزرگمو دعوت کرده بدون اینکه از قبل هماهنگ کنه تو این عید مامانم با مامان بزرگم داییم دعوایی داشتن واقعا بی احترامی شد حتی مامان بزرگم ما رو خونشون دعوت نکردن  حالا آشتی کردن ولی خب من دل خوشی ازشون ندارم این همه بهشون محبت کردیم ولی ی دره جبران نکردن ومن اصلا نمیخواستم ببینمشون از این ورم خانوادم شوهرم با مهموناییشون دهنمو صاف کردن واقعا  اعصاب ندارم نمیدونم چجوری رفتار کنم باشوهر دعوام کردم این مهمونی لزومی نداشت فقط زحمت واسه ما جبران کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مادرشوهرم مارو هم دعوت نمیکنه😁😁پس اگه من بودم مجبور بودم ابرو داری کنم و ازش تشکر هم میکردم و بروز نمیدادم اختلاف داشتیم

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
کاش بتونم رفتارمو کنترل کنم

سختترین قسمت زندگی همین سیاست داشتنه

باید بتونی مدیریت رفتاری کنی حتی اونجا میری از رفتار برادر شوهر جاری ناراحت میشی بروز ندی بعدم نه قاطی بشو نه یه گوشه کز کن 

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سختترین قسمت زندگی همین سیاست داشتنه باید بتونی مدیریت رفتاری کنی حتی اونجا میری از رفتار برادر ...

خیلی سخته ازاین ور دوست ندارم با خاله هامو داییم حرف بزنم ن با بردار شوهر جاریم  امیدوارم امشب بخیر بگذره ممنون دوست عزیز