2737
2734
عنوان

دوستام بهم میگن سوسول☹️☹️☹️

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 31 پست
عزیزم از یه طرف بد هم نمیگن بالاخره تو داری تو این جامعه زندگی میکنی تا کی میخوای با بابات بری و ب ...

وقتی نمیزارن چکار کنم؟

بابام میگه تابستون برو رانندگی یاد بگیر ماشین میدم دستت اگر واقعا دست فرمونت خوب باشه

این دیگه تهشه

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊

ببین منم تا الان که میخوام برم سرکار همیشه خانواده منو برده آورده ولی واقعا دلم نمی‌خواسته هیشوقت اینجوری باشه. ما قراره مادره بچه بشیم زندگی اداره کنیم واقعا باید وایسیم خودمون بریم بیاییم تو ی روز تنهایی برو تو جامعه خیلییی چیزا سر درنمیاریاااا. من چند وقته خودم میچرخم داره زندگی دستم میاد آداب معاشرت تو اجتماع. توام سعی کن ب استقلال برسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم با ۲۴سال سن همینم بقالی سرکوچم تنهایی نرفتم تاحالا چاره جیه تا اخر عمر ک اینطوری نمیمونه یا نس ...

میخواستم برم شهر کتاب شهرمون پیاده

میگم میشه تنها برم؟ مامانم میگه با بابات برو😑

خب نمیزارن

چکار کنم؟

بدم میاد مگه من؟ از یه طرف جامعه به گوه کشیده شده حق دارن از طرفی.

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
محدودت می‌کنن یا نمی‌خوان اذیت بشی ؟

بحث محدودیت نیست

میگن خطر داره

بابام بیشتر دلش شور میزنه با اسنپ یا آژانس و تاکسی بیام

این از دانشگاه به خونه و برعکس

ولی فاکتور از اینا کلا نمیزارن تنها جایی برم. مثلا با دوستامم بخوام برم کافه میزارنم اونجا. بعد مثلا هر وقت زنگ بزنم میان دنبالم. نمیزارن پیاده برم

رضایت و آرامش پدر و مادر  دلچسب تر از  اهمیت دادن به این خزعبلاته

اون که بله

ولی باعث شده دوستام خیلی گرگ باشن

ولی من ساده ام

2738
خب همین اینقدر آمار تجاوز و دزدی زیاد شده میترسن سوار اسنپ یا تاکسی بشم

تا کی؟ دو روز دیگه ازدواج میکنی بچه دار میشی یه شب شوهرت شیفته ماموریته اومدیم و بچت تب کرد، بخاطر امار دزدی و تجاوز نمیخوای تاکسی بگیری ببریش بیمارستان؟ 

هزار موقعیت اورژانسی ممکنه پیش بیاد که تو باید یاد بگیری از پس خودت بر بیای

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
تا کی؟ دو روز دیگه ازدواج میکنی بچه دار میشی یه شب شوهرت شیفته ماموریته اومدیم و بچت تب کرد، بخاطر ا ...

میدونم

میگم نمیزارن 

مگه خودم حرفی زدم؟

تا کی؟ دو روز دیگه ازدواج میکنی بچه دار میشی یه شب شوهرت شیفته ماموریته اومدیم و بچت تب کرد، بخاطر ا ...

بابام میگه برو رانندگی یاد بگیر

اگر دست فرمونت خوب بود میدم دستت ماشینو

میدونم میگم نمیزارن  مگه خودم حرفی زدم؟

از حرفات یه جورایی برداشت کردم که خودتم بدت نمیاد از کارشون برا همین گفتم

خوب همینا رو بهشون بگو، متقاعدشون کن

نه فقط این موضوع، کلا باید بری تو جامعه که بتونی گلیم خودت و از اب بکشی بیرون  

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

ببین جامعه خرابه ولی کل دنیا همینه

دیگه طوری نیس ک ادم هیچ جایی نره فقط احتیاط لازمه

پدر و مادرا هم ی جمله یاد گرفتن 

اعتنادبنفس بچه کم میشه جلو مستقل بودن گرفته میشه با این رفتار

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
از حرفات یه جورایی برداشت کردم که خودتم بدت نمیاد از کارشون برا همین گفتم خوب همینا رو بهشون بگو، م ...

گفتم

بازم میگم ولی