2737
2739
عنوان

جاریم پزشکه

950 بازدید | 62 پست

سلام. چند ماهه ازدواج کردم ولی از اول این موضوع مرتب توی ذهنم بود. جاریم پزشکه و دانشجو تخصص داخلیه. ۴۱ سالشه. من ۲۶ سالمه و تحصیلاتم لیسانسه و یه آموزشگاه فرهنگی هنری از خودم دارم که پدرم برای تاسیسش کمکم کرد توی مجردی. می‌خوام بگم شرایط منم بد نیست همینطور درآمدم. ولی همیشه احساس میکنم در برابر اون خیلی کمترم. پزشکه. همه خانم دکتر صداش میکنن. به نظرتون اختلاف سطح اجتماعیمون تو دید بقیه خیلی زیاده و اونو از من سر تر میبینن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه عزیزم ، توی ۴۱ سالگی تازه رفته تخصص . شما توی این سن یه آموزشگاه داری. خیلی حساس نشو و خوشبخت زندگی کن. به منم همه میگن خانم دکتر هیچ حس خاصی ندارم

امسال میشم physiatrist :)

ناراحت نشی ها دیگه گفتی نظر بدیم قطعا آره دیگه آدم در مقابل پزشک بخاطر درآمد کم نیاره بخاطر سطح سواد موقعیت اجتماعی کم میاره 

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅
2740

کلا دو تا حرفه ی جداست شما هنریه اون نظریه .اصلا خودتو مقایسه نکن عزیزم ی چی بگم کلا مردم کشور ما خیلی مدرک گرا هستند و پزشک رو ی حالت بالا تر میبنن متاسفانه ولی در اصل اینجوری نیست اصلا .

#انسانیت