2737
2734

امروز بعد نماز صبح که خوابیدم خواب دیدم رفتم یه جایی لباس بخرم بعد دوتا از فروشنده ها یه دختر و یه پسر جوون بودن به من گفتن اینجا اتاق پرو نداره بیا بریم جای دیگه پرو کن بعد منو بردن یه جای دیگه اون پسره گونی آورده بود که منو بندازه توش ببرن🤣🤣

من خیلی ترسیدم بودم از خدا کمک خواستم بعدش نمی دونم چی شد که پسره با موتور فرار کرد دختره هم نمی دونم چی شد و من نجات پیدا کردم😊

تعبیرش چیه یعنی ؟

میشه محبت کنی از تـه دلت برام دعـا کنی زندگیم رو به راه بشه خیلی دلم به حال خـودم می سـوزه🙏🏻 الـهی خـدا برات بخواد وقتـی که خیلی ذوقشـو داری💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه پسر جوونن میاد خواستگاریت با موتور 😂

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
2731

من انقد خواب دیدم که قاتل دنبالمه یا از این گروها که دخترارو میدزدن بعد خداروشکر فرار کردم از دستشون

چندین بارم تو خوابام قاتلا عاشقم شدن😂😂😂

نهایتا دل به جایی میرسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ .                                                                                           حرفی سخنی؟؟؟😉          https://abzarek.ir/service-p/msg/1785823             باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
تعبیرش اینه که فیلم زیاد میبینی😂

نه زیاد نمی بینم 😂😂

میشه محبت کنی از تـه دلت برام دعـا کنی زندگیم رو به راه بشه خیلی دلم به حال خـودم می سـوزه🙏🏻 الـهی خـدا برات بخواد وقتـی که خیلی ذوقشـو داری💙
من انقد خواب دیدم که قاتل دنبالمه یا از این گروها که دخترارو میدزدن بعد خداروشکر فرار کردم از دستشون ...

واای چه ترسناک 😂😂

واای چه ترسناک 😂😂

هوم 😂😂😂

نهایتا دل به جایی میرسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ .                                                                                           حرفی سخنی؟؟؟😉          https://abzarek.ir/service-p/msg/1785823             باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
2740