2737
2734
عنوان

شیاف انتی هموروعید

60 بازدید | 12 پست

دوستان کی از این شیاف استفاده کرده من دکتر رفتم کلو ک انجام دادم بهم گفتن هموروعید دارم اما اونجوری نیست ک خونریزی داشته باشه  زخم باشه اما حس سرویس دارم دکترم بهم شیافی ،پمادی نداد سرویسم میرفتم حس میکردم از مقعدم یه چی میزنه بیزنه بیرون مثله گوشت بعدمیره داخل بعدا فهمیدم هموروعید این سندروم ،دفع ناقص شل واسهال منوب این روز انداخت بنظر شما بخرم استفاده کنم خوبه ؟؟؟

خدایا ناامید کردی اونیکه با امید صدات کرد 🖤

من خونریزی داشتم پماد میزدم . 

و شیاف میزاشتم . الان شیافشوردارم . 

بعضی وقتا که دردم میگیره موقع سرویس سریع یکی میزارم و خوب میشه و عود نمیکنه . 

اگه خونریزی یا درد نداری نزار 

خستم از زندگی, از بی پولی, از غصه خوردن, از دلشوره, از بیماری .دلم یه تن سالم میخواد یه لب خندون میخواد یه خونه ی خوشگل و یه زندگی  پر از ارامش میخواد طوریکه از خوشحالی زیاد گریم بگیره و بگم همه مشکلات بلخره تموم شد بلخره سختی ها تموم شدن بلخره منم حق زندگی و خوشحال بودن و ارامش و سلامتی رو درکنار خانوادم دارم.🤸 چیمیشد الان کنار شوهرم تو ماشین نشسته بودم و باهم میگفتیم و میخندیدیم و تو  راه مسافرت میبودیم .🚶🏼‍♀️ خدایا هر وقت تلاش کردم هر وقت ذوق کردم هر وقت خوشحال شدم تهش زد حال زدی بهم حواست باشه ها.
من خونریزی داشتم پماد میزدم .  و شیاف میزاشتم . الان شیافشوردارم .  بعضی وقتا که دردم می ...

این حسه سرویسو چیکار کنم؟؟مدام حس میکنم تو مقعدم سرویس هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
این حسه سرویسو چیکار کنم؟؟مدام حس میکنم تو مقعدم سرویس هست

اون طبیعیه منم این حس رو دارم . موقع دستشویی زیاد زور نزن به اونم ربط داره . آب با فشار ملایم بگیر رو مقعد تا خودش یکم باز تر بشه و مدفوع خودش بیاد . زور بزنی بیشتر این حس رو داری

خستم از زندگی, از بی پولی, از غصه خوردن, از دلشوره, از بیماری .دلم یه تن سالم میخواد یه لب خندون میخواد یه خونه ی خوشگل و یه زندگی  پر از ارامش میخواد طوریکه از خوشحالی زیاد گریم بگیره و بگم همه مشکلات بلخره تموم شد بلخره سختی ها تموم شدن بلخره منم حق زندگی و خوشحال بودن و ارامش و سلامتی رو درکنار خانوادم دارم.🤸 چیمیشد الان کنار شوهرم تو ماشین نشسته بودم و باهم میگفتیم و میخندیدیم و تو  راه مسافرت میبودیم .🚶🏼‍♀️ خدایا هر وقت تلاش کردم هر وقت ذوق کردم هر وقت خوشحال شدم تهش زد حال زدی بهم حواست باشه ها.
 با اجازه اسی .کسی میدونه این بیرون زدگی خوب میشه اصلا ؟؟؟چطوری؟؟؟

اگه کوچیک باشه با قرص ویتامین E ژله ای شنیدم که خوب میشه یعنی جمع میشه  . 

اما برای من چون یکبار خونریزی داشت  با قرصه خوب نشد . 

لیزر یا عمل جراحی هم میکنن که خوب بشه . ولی بعد از یه مدت دوباره بخاطر یبوست و اینا پیش میاد برای ادم

اون طبیعیه منم این حس رو دارم . موقع دستشویی زیاد زور نزن به اونم ربط داره . آب با فشار ملایم بگیر ر ...

اره راست میگی هر وقت میرم سرویس میام این حس بیشتر میشه خیلی حسه بدیه واسه من ک همش مربوط ب این سندرومه ک ب این روز افتادم درونم همیشه یه اشوبی هست

اگه کوچیک باشه با قرص ویتامین E ژله ای شنیدم که خوب میشه یعنی جمع میشه  .  اما برای ...

منم شنیدم لیزر .ولی دوباره برگشت پذیره نمی ارزه 

آمین شود هرآنچه میپنداری🙂
2738
اگه کوچیک باشه با قرص ویتامین E ژله ای شنیدم که خوب میشه یعنی جمع میشه  .  اما برای ...

قرص ویتامین E بگیریم بندازیم یعنی تاثیری داره ؟

اره راست میگی هر وقت میرم سرویس میام این حس بیشتر میشه خیلی حسه بدیه واسه من ک همش مربوط ب این سندرو ...

روده تحریک پذیر داری؟ من روده تحریک پذیر دارم یه روز اسحالم یه روز یبوست . اسهال بیشتر اذیتم میکنه بواسیر رو . 

اون طبیعیه منم این حس رو دارم . موقع دستشویی زیاد زور نزن به اونم ربط داره . آب با فشار ملایم بگیر ر ...

امضات چقدر قشنگه همه چی ب کنار ادم اولش فقط یه تنه سالم داشته باشه ولی در کل زندگی یعنی یه زندون حسرت🖤

قرص ویتامین E بگیریم بندازیم یعنی تاثیری داره ؟

قرص ویتامین e ژله ای میگیره با سوزن سوراخش میکنی و مایع داخلش رو میریزی رو بواسیرت و با دست بواسیرت رو ماساژ میدی . وقتی ماساژ میدی یکم ورم میکنه انگار . ولی همینطور که ماساژ میدی میبینی که به مرور بواسیرت داره به داخلل مقعدت بر میگرده . اما اگه یبوست بگیری یا اسهال دوباره به حالت اولش برمیگرده و میزنه بیرون

روده تحریک پذیر داری؟ من روده تحریک پذیر دارم یه روز اسحالم یه روز یبوست . اسهال بیشتر اذیتم میکنه ب ...

اره ولی کاش سرطان بود منم اینجوریم انگار یه چی تو روده هام گیر میکنه دفع ناقص ،شل ،،اسهال ،یبوست حس دسشویی لعنتی ،نافمم یجوریه انگار هوامیره توش همه میگن نافت عادیه ولی عادی نیست