2733
2734
عنوان

از نامزدم حامله شدم بعد فهمیدم بهم خیانت کرد و با یکی دیگه اس

| مشاهده متن کامل بحث + 8495 بازدید | 143 پست

خیلی باور پذیر بود واقعا...خدا قوت

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ببین اولین مورد اینه که تصمیم بگیری 

این شخص که هنوز اولش اینطور بوده مشخصه آدم زندگی نیست 

در درجه اول نذار روابطتتون فراتر بشه این شخص لیاقت پدر بودن نداره تو باید سعی کنی خودت هم ازش رها شی نه اینکه یک بچه گناهکی هم بیاری داخل ماجرا 

اولین کاری که میکنی اینه که سعی میکنی خودت پشتیبان خودت باشی میری دنبال کار جوری که کامل دستت به دهن خودت برسه برای بچه ات هم اقدام کن حتما 

چند ماه پولاتو جمع کن 

ای کاش اینقدر جوگیرانه عمل نمیکردی گوشیشو باید مدرک جمع کنی برای کارای جدی تر نه اینکه گوشیش که تنها سند و مدرک بوده رو پرت کنی تو صورتش!!! باید نگه میداشتی عکس میگرفتی برای بعد 

شما حرف بعدیتم درست،فقط ریپلای نکن..
الان یعنی باور کنیم؟😂😂

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2740

اصلا بهش نگو حامله ای مگه نه متوجه میشه مجبوری بمونی دیگه میفهمه هر کاری بخواد میتونه بکنه یا چونکه هورمون هات به هم ریخته با یه معذرتخواهی و وای اشتباه شده سرو تهشو هم میاره و فقط زرنگ تر میشه واسه دفعه های بعدی

شما حرف بعدیتم درست،فقط ریپلای نکن..

این تاپیکت چی میگه؟؟؟ الان میگی کاربری مال دو نفره

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
2706