2737
2734
عنوان

بنظرتون این حرفش یعنی چی؟؟؟+عکس شات

| مشاهده متن کامل بحث + 5212 بازدید | 200 پست
یعنی میگید نمیاد باهم ازدواج کنیم؟؟😢چون عکس مورد دار فرستادم اخه خیلی دوسش دارم

هر عکسی رو برا هر کسی نفرست!!!!!!!!!!

از لین مدل پسرا ۹۹ درصد بگیر نیستن باور کن پسری که بخاد نیاز نداره اندامتو براش به نمایش بزاری هر جور باشی میخادت این مدل پسرا دنبال دختر آفتاب مهتاب ندیدن

اینقدر خودتونو بدن تون و شخصیت تونو زیر سوال نبرین 

عزت نفس داشته باشین چه اهمیتی داره نظر یه پسر تو زندگیت واقعا؟

گیریم دوستتم داشته باشه تا حالا قدم مثبتی برا ازدواج باهات برداشته؟؟؟؟؟

به خاطر اینکه بیاد بگیرتت تن به هر چیزی نده عزیز من

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1831784

سخت نگیر عقاید ها متفاوته

دیگه راجع به روابطتت اینجا نگو خیلی انرژی منفی می‌دن

ایشونم منظورش این بوده که خیلی خوشگلی

بعضیا همین عکسارو پروفایل و پیجشون می‌زارن

اینجا از هر قشری هست 

.به صبر کوش تو ای دل که حق رها نکند......چنین عزیر نگینی به دست اهرمنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ساده بودی اشتباه کردی ازی حالا به بعد هرچی درخواست کرد سریع نگو چشم 

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    
2731
هر عکسی رو برا هر کسی نفرست!!!!!!!!!! از لین مدل پسرا ۹۹ درصد بگیر نیستن باور کن پسری که بخاد نیاز ...

اخه ببین طرز فکر و عقایدمون شبیه همه بهش نمیخوره ازون ادما باشه

• همه مردم زمین منو دوست داشتن به جز کسی که من دوستش داشتم  •🤷🏻‍♀️💔
عزیزم منظورم به اسی نیس ولی نود درصد افراد اینجا فقط باید تاییدشون کنی وگرنه ...

میدونم زیاد دیدمشون بیخیال😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
اتفاقا اون روز شبکه دو یه سریالی نشون میداد در مورد همین بود . پسره گفت من با دختری که دوست بشه عمرا ...

عمو من با دوس دخترش ازدواج کرده(دوستان عموم متولد سال۵۰)

یه عمو دیگه ام هم همینطور

دوستام هم همینطور 

همسایه هام هم همینطور

خاله ام هم همینطور 

دوستای بابام هم همینطور

شوهر خواهرم هم همینطور

پس اینا کی ان؟ ای بابا بد شد که😐😂

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
2740
سخت نگیر عقاید ها متفاوته دیگه راجع به روابطتت اینجا نگو خیلی انرژی منفی می‌دن ایشونم منظورش این ب ...

واقغا واقعا عقاید ها خیلی متفاوته چون بنظرم عکسی که دادم اصلااا مورد دار نبود اما اینجا خیلی براشون مورد داره چی بگم والا

اخه ببین طرز فکر و عقایدمون شبیه همه بهش نمیخوره ازون ادما باشه

اون ظاهرشه 

تو باطن داره فکر میکنه که ازش نهایت استفاده رو میکنم آخرش میرم یه دختر پاک و آفتاب مهتاب ندیده میگیرم😉

یوسف ما تا قیامت همنشین چاه شد
حالا که دیگه گذشته ولی دیگه اینطور عکس نفرستید به هیچ وجه نذارین حتی چتتون به چت س... برسه

چرا برسه مگه چی میشه؟؟

واقغا واقعا عقاید ها خیلی متفاوته چون بنظرم عکسی که دادم اصلااا مورد دار نبود اما اینجا خیلی براشون ...

اره ازهرکسی هست

خیلی نظر نخواه چون درک نمی‌کنن

.به صبر کوش تو ای دل که حق رها نکند......چنین عزیر نگینی به دست اهرمنی
اتفاقا اون روز شبکه دو یه سریالی نشون میداد در مورد همین بود . پسره گفت من با دختری که دوست بشه عمرا ...

دقیقا 

من شوهرم ی فرد تحصیل کرده و باشعوره 

ینی سر حجابو لباسو اینا اصن گیر نیست بااینک کل خانوادش چادرین من هرچی بخوام میپوشم

میخوام بگم عقایدش بازه 

بااین حال وقتی عاشق من شد بود مادرشو فرستاده بود جلو و نامزد شدیم همیشه میگم کاش خودت میومدی و ما ی رابطع دوستانه داشتیم میگ اگ میخواستم دوست باشیم ک نمیگرفتمت 

میگ حتی اگ نفسمم در میرفت با کسی ک دوست بودم نمیگرفتم 

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا..🙏😍😍🥹عزیزان من از کوچولوم فقط ی ساک دیدم میشه با دلای مهربونتون واسه سالم بودنش صالح بودنش دعا کنین....🙏♥️♥️انشالله ک هرکی دعا کرد خدا گره از کار خودش باز کنه و مشکلاتش برطرف شه🙏🙏🙏♥️♥️

اره تازه اگر هم دوست بشن دختر قبلش امتحان میکنن ببینن زن زندگی هست یا نه

چون بالاخره اکثرشون طرز فکرشون سنتیه

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم