2733
2734

سلامم بچه ها میخوام اسممو عوض کنم بزارم دریا به نظرتون قشنگه از بچگی دوسش داشتم 

نظراتتون واسم مهمه گلیا

اگه یه اسم خاص قشنگن مد نظرتونه بهم بگید🥹🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نگار که قشنگتره

امضام خیلی مهمه👍                                                                                                                                                                                                                                                                                               😂خیلی مهم😂
2740

من نظر شخصی ام این هست که اگه زحمت تغییر اسم رو میکشی باید اسم جدید  خاص باشه...هم باید  به سن و سالت بخوره هم اسم خاص اون دوره باشه....مثلا روزی من اسمم رو بخوام تغییر بدم میزارم پارمیدا...چون این اسم در دوران کودکی من بود ولی کم بود و در عین حال خاص و زیبا بود....شما هم ببین تو دوره ای که کودک بودی چه اسمی خاص  بود؟

البته این نظر منه و اصلا مهم نیست😄 نظر و دوست داشتن خودت مهم تره

با دل های مهربونتون برای شفای عاجل مادرم دعا کنید🤲🙏❤تنها فرزندم ،دختر عزیزم، نور چشمم، تنها امید زندگیم تشخیص عقب ماندگی گرفت😭(دختر من سندرم داون نیست)...فدای اون نگاه معصومت ،فدای مظلومیتت بشم مادر که با همه مشکلاتت هیچ وقت اذیتم نکرده بودی‌...کاش بچه نا آرومی بودی ..کاش اذیتم کرده بودی که الان اینطوری جیگرم آتیش نگیره.دلبرکم من و تو می‌جنگیم برای روزهای روشن...برای شفا و پیشرفت دخترم دعا کنید😭