2733
2734
عنوان

بارداری زنداداشم تو نامزدی...

| مشاهده متن کامل بحث + 3618 بازدید | 124 پست
آخه چیکار کنم واقعا موندم کسی نگفته باید چیکار کنم همه فقط قضاوت کردن و واشکافی موضوع

اخه دیکه این فکر داره ..سریع بگو و دو هفته ای عروسی را راه بندازید 

سلام.مادر سه دختر هستم .سال ۹۸وقتی دختر سوم را باردار بودم بی خوابی های شبانه مرا با نی نی سایت آشنا کرد وقتی هدیه خدا به دنیا آمد چند ماهی از نی نی سایت دور شدم و بعد باز برگشتم چند وقتی دیدم و‌خواندم دعواهای مادر شوهر و جاری و عروس و زن برادر .سپس خواستم با کاربری جدید وارد شوم .پس قدیمی هستم هرچند تاریخ عضویتم  جدید است
دقیقا رسمه یکسال عقد بمونن مشکل دقیقا همین‌جاست یا باید کلا بیخیال عروسی گرفتن شن

چاره ای نیست دیگه کاریه که شده 

عقد و عروسی رو باهم بگیرید

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا رسمه یکسال عقد بمونن مشکل دقیقا همین‌جاست یا باید کلا بیخیال عروسی گرفتن شن

یعنی یه رسم هایی از خودشون تولید میکنن آدم میمونه 😐 یک سال عقد چه دستاوردی براشون داره دقیقا ؟ بگو راحت کن همه رو ، هم اون دو تا عجول رو هم خودتو هم ما رو 😐

2731

داداشت و زن داداشت اگه این چیزا واسشون مهم نبود وا نمیدادن الان کار به اینجا بکشه 

حالا وا هم دادن چرا جلوگیری نکردن 

یه کاندوم از داروخونه خریدن اینقدر مگه وقت میخواد و هزینه 

ببین قانون این رو قبول نداره و به اون بچه شناسنامه نمیده چون عقد ثبت نشده اما از نظر شرعی مشکلی ند ...

کی گفته؟ وقتی صیغه محرمیت جاری شده و عاقد بوده شاهد بوده همه میدونن شناسنامه هم داره

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
معمولا خانواده دختر این مواقع سخت میگیرن نه پسر همه چی که امادس یه جشن کوچیک بگیرید برن یه سفر خ ...

جشن بزرگ بگیرن چرا کوچیک؟ تازه ۵هفته س 

ایشونم ک میگه برا خونه و جشن و این چیزا مشکلی ندارن

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
2738

بگو محرم وصفرنزدیکه قبل محرم وصفرعروسی روبگیریم چندماه دیگه بااین وضعیتایی که پیش اومده ج ن گ وگرونی طلا واین چیزامعلوم نیست چه خبرباشه بعدم بارداریشومیخواهیدنگیدبچه که بدنیااومدبگیدزودبدنیااومده

خواهرخودم ۷ماهه بودزایمان کرد کیسه آبش پاره شد۲روزبچه رونگه داشتن وتمام مرخص کردن همه فکرمیکردن بچه ۹ماهشه

دلم نمیاااااد بگم ولی سقط نمیشه؟ با این همه پیچیدگی ک دارید این فقط راهشه

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
ببین قانون این رو قبول نداره و به اون بچه شناسنامه نمیده چون عقد ثبت نشده اما از نظر شرعی مشکلی ند ...

فیلم من ترانه ۱۵ سال دارم و دیدی؟

حتی این مواقع با کمی دوندگی شناسنامه به مادرم میدن

بعدم شما که مشکلی ندارید عقد کنید بچه به دنیا اومد بدون هیچ مشکلی شناسنامه اش رو هم بگیرید

معمولا خانواده دختر این مواقع سخت میگیرن نه پسر همه چی که امادس یه جشن کوچیک بگیرید برن یه سفر خ ...

میگه پول هم هست خب همون کار هایی که طی یک سال میخواستن انجام بدن رو توی یک ماه انجام بدن والا مسخره بازیه واقعا 

ولی خودمونیم چقدر سخته پدر مادر این همه نا امن باشن  که بچه خراب کاری کرده جرات نداره بگه 

از اون بدتر خواهری که اصلا این وسط هیچ کاره ست این همه برای گفتنش استرس داره دهن ما رو صاف کرده انقدر تاپیک زده ولی نمیتونه بره بگه ، دقیقا نشون میده چقدر یه پدر مادر میتونن نا امن باشن برای بچه هاشون به جای اینکه مأمن باشن بزرگتری کنن عاقل باشن 

ان شاالله ما واسه بچه هامون این طوری نباشیم هرگز 

همین الان بهترین بهانه رو دارین  

جنگ بهترین بهانه س بگو معلوم نیست چی بشه همه چیزم داره گرونتر میشه روز به روز اینا که باهم مشکلی ندارن پس سریع عروسی بگیریم خیالمون راحت شه 

برا چی سختش کردین 

هم تو هم داداشت گیر بدین که سریع انجام بشه و اینکه مراسماتم سخت نگیرید 

به نظرم چیزی از بارداری نگید اگر میتونید جور دیگه قانع کنید اگر قانع نشدن اروم اروم بگید بهشون