2752
2734
عنوان

بارداری زنداداشم تو نامزدی...

| مشاهده متن کامل بحث + 3653 بازدید | 124 پست
زن و مرد وقتی به هم محرم میشن عین زن و شوهر واقعی ان، باید اینو جا بندازی واسشون

صیغه شدن فقط .حتی ب طور رسمی زن و شوهر نیستن .

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.
خیلی شرایط بدیه خیلی... ما آرزوها داشتیم واسشون

الان مثلا این آرزو ها که میگی رو نمیشه الان انجام داد 😐 حتما باید سه ماه نامزد بمونن یه سال عقد بمونن که آرزو هاتون پوشش داده بشه ؟ 

هر کاری میخواین بکنین ام پی تری همه رو انجام بدید دیگه 

به پدر مادرت بگو تمومش کن ظرفیت ندارن که ندارن چی کار میتونن بکنن ؟ یه کم حرص میخورن بعد مجبورن بپذیرن مسأله رو 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا ما که تهران هستیمم بارداری تو عقد رو خیلی بد میدونیم چه برسه قبل عقد، خیلی شرایط بدیه

بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست  در خو‌د به طلب هر آنچه خواهی که تویی 🌱
آخه چیکار کنم واقعا موندم کسی نگفته باید چیکار کنم همه فقط قضاوت کردن و واشکافی موضوع

مثلا من گفتم دخالت نكن 

يا گفتم بگو زودتر عقد محضري رسمي كنن بدون مراسم خاص

اين كار فردا يك روز هست حداقل از حرفا كم ميشه

گوش ميدي؟

يا پرسيدم مگه هزينه عروسش رو خانوادت ميدن ك بايد ب اونا بگيد ؟ جوابم دادي؟

به داداشت تو جمع بگو داداش چرا زودتر عقد نمیکنی همه چیزتون که آمادس ،شاید خدای نکرده کسی فوت شد یا طوری بشه ،خلاصه از اینجور حرفا  یا مثلا تا چیزا گرونتر نشدن عروسیتو بگیر چرا الکی کشش میدی

مثلا من گفتم دخالت نكن  يا گفتم بگو زودتر عقد محضري رسمي كنن بدون مراسم خاص اين كار فردا يك ر ...

آخه باید خانواده بدونن اینجا رسومات خاصی داره بیشتر کارها با تصمیمات بزرگترها انجام میشه

مثل همین تعیین تاریخ عقد و عروسی

درسته عروسی رو خانواده ما میگیرن نه خود داداشم

کلا فرزند سالاری اینجا خیلی باب نیست

الان مثلا این آرزو ها که میگی رو نمیشه الان انجام داد 😐 حتما باید سه ماه نامزد بمونن یه سال عقد بمو ...

خودشم الکی بهانه میاره.من زن داداشم حامله باشه فردا میرم عقد پس فردا عروسی و تمام حتی شده بیاد تو خونه من زندگی کنه تا خونه بگیرن و جهیزیه بخرن

آخه به هرکدوم بگم یکی بدتر از اون یکیه یعنی اینجوری نیست که کسی کنار بیاد

اخرش که باید بگی 

به داداشت بگو اگه میتونه یکی دو روزی جلو چشم خانواده نباشه 

تقصیر توام که نیس 

مجبورین بگین 

برو اینجوری شروع کن که باید عروسی رو جلوتر بگیریم 

بگن چرا 

دلیلشو بگو 

زیادی لفتش نده

برادرت بگه یکی از صمیمی ترین دوستاش مرده  عزاداره و عروسی نمیگیره برن ماه عسل همین ماه.  ...

این بنظرم ایده خوبیه

یا اینکه بهونه بیارن خرج عروسی رو بگیرن واسه خرید چیزی یا سفری نمیدونم واقعا

2706