2733
2739
عنوان

تو یه ل.اشی ای

130 بازدید | 10 پست

چجور اینو استوری کنم یه جمله ای که به اکس عوضیم کنار عکسم بزارم بگین

میخام کنار عکس خودم یه متن بزارم حالا راجع حسرت و نمیدونم پشیمونی و هال بودنش بلشه هرچیییی 

ترخدا هرچی خوبه بگین بزارم 

هیچکی قد من دوسش نداش ولی لاشی بازی دراورد و رفته با چن نفر دیگ

میدونم باز قراره برگرده اما میخام برینم بهش 

متنفر شدم و کینه دارم

یه متن خفن بگین دهن پر کننن

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗

ول کن بابا اسمش روشه اکس 

خز شده ک

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من تجربه دارم به نظرم بهترین کار دایورت کردن هست

آخه خیلی عذابم داد بخدا پدر منو درآورد یچی بزارم حداقل دلم خنک شه بعدش برم 

اصن اینستام پاک کنم

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗

بنویس میسازم دنیامو یه نفره😂

یا بنویس برن بمیرن قبلیا پیش ب سوی بعدیا😂

همینا یادم بود فقط 

ولی ب نظرم واکنش نشون ندادن و سکوت از صدتا متن و تکست بهتره 

بی محلی کردن قشنگ تره

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
طبق اصول هیچ واکنشی نداشته باش و شاد شاد باش  تا کنجکاوت بشه و برگرده بعد قبولش نکن

گوه میخوره برگرده 

تیکه تیکش میکنم

2738
آخه خیلی عذابم داد بخدا پدر منو درآورد یچی بزارم حداقل دلم خنک شه بعدش برم  اصن اینستام پاک کن ...

نمی دونم اون آدم هم منوو خیلی اذیت کرد بعدا فهمیدم سکوتم بیشتر اذیتش کرده 

حالا باز خودت می دونی

ولی سخته من یکی ک نمیتونم باید برینم بش بعد ولش کنم😂😂

خب وقتی خودت میخوای کات کنی این عالیه ولی وقتی اون کات کرده باید تله بذاری بعد که گیر افتاد قهوه ایش کنی

یه تشابه اسمیه نسبتی با رضا گلزار ندارم مرسی اه