2733
2739
عنوان

کسی رو دیدید از ازدواج با عشق اش پشیمون شده باشه؟ اکر اره بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 97 پست

عزیزم اصلا نباید ب این فکر کنی ک کی موفق شده کی تموم شده رابطه اش

رابطه خوب داشتن ساختنیه

مثل ی زندکی خوب ساختن مثل ی کار خوب پیدا کردن

بعضیا نمیتونم نمیخان کار خوب پیدا کنن بعضیاهم میتونن چون نودشون میخان

البته بگم این دو طرفه است اکر یکیتون بخاد و اون یکی نخاد نمیشه

تا بداند که شب ما به چه سان می‌گذردغم عشقش دِه و عشقش دِه و بسیارش دِه.                   کام دنیا بر لبم هرگز نشد  اما گذشت کس چه میداند چه ها برما گذشت خنده بر لب بغض دنیا خورده ایم  خنده و بغض دنیا یکجا گذشت                                   خدایا شکرت بخاطره همچی شکرت ک منو ب همه ارزوهای قشنکم میرسونی. 1399/12/7وقتی تورو دیدم نمیدونستم زندگیم انقدر تغییر میکنه.                          1402/1/11نمیدونم کدوم حرفات و باور کنم سعی دن برای موندن من توی رابطه رو یا کاراتو.                        واسه موهاتون اکر کم پشته روغن رزماری بزنید واسه مژه هاتون روغن کرچک ناخوناتون و همش مرطوب نگه دارید اب زیادبخورید واسه روشن شدن پوستتون و الورا گه کاهی بزنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره پسره برا دختره گریه میکرد همش کادو و محبت و فلان

اما بعد ازدواج سرد شد

بدون عشق دارن زندگی میکنن

حس میکنم عشق چش پسره رو کور کرده بود حالا ک از تب و تاب عاشقی افتاد خود واقعیشو نشون داد.

پس فقط عشق مهم نیس باید خیلی عمیق اخلاق پسره رو بررسی کنی

2731

دخالت خانواده پسر و اینکه پسر سو استفاده کرده از عشق دختر و هیچ کاری تو زندگی مشترک برای همسرش نکرده و دهن بین بودن و بچه ننه بودنش اگه مادرش بگه پسرم ماست سیاهه باور میکنه

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺

یه وقتایی بخاطر پول اره چون من عشق کورم کرده بود

فکر کن بابام پولدار کل خانواده مخالف خانواده همسرم‌

خیلی پاین تراز من 

ولی همینکه میبنم وفاداره هوام داره هرچی تو دلمه برام میخره جدیدا باهم ماشین خریدیم داریم پیشرفت میکنیم

دلم اروم میشه

مادر شوهرم بنده خداهم نهایت تلاشش کرد توی خرید طلا حلقه سرویس طلا کم نزاشت برام بااینکه شوهرم پدر نداشت

بستگی به رحم طرف داره همه. کار کرد کم نیاره جلو خانوادم شوهرم و مادرش

2738

من و شوهرم، که مادرشوهرم بهمون میگفت لیلی و مجنون و حسادت میکرد. اونقدر موش دووند و تو گوش شوهرم خوند بر علیه من ، که الان ۴ ماهه خونه بابامم و شوهرمو ندیدم. 

ببینم اون زن خیرندیده الان خوشحاله از حال و روز پسرش؟

بنظرم ارزششو داره با عشقت زندگی کن حتا اگه پشیمونی داشته باشه حتا اگه مدتش کوتاه باشه

دقیقا ادم وقتی اشتباه میکنه باید تا اخرش پاش وایسه

تا بداند که شب ما به چه سان می‌گذردغم عشقش دِه و عشقش دِه و بسیارش دِه.                   کام دنیا بر لبم هرگز نشد  اما گذشت کس چه میداند چه ها برما گذشت خنده بر لب بغض دنیا خورده ایم  خنده و بغض دنیا یکجا گذشت                                   خدایا شکرت بخاطره همچی شکرت ک منو ب همه ارزوهای قشنکم میرسونی. 1399/12/7وقتی تورو دیدم نمیدونستم زندگیم انقدر تغییر میکنه.                          1402/1/11نمیدونم کدوم حرفات و باور کنم سعی دن برای موندن من توی رابطه رو یا کاراتو.                        واسه موهاتون اکر کم پشته روغن رزماری بزنید واسه مژه هاتون روغن کرچک ناخوناتون و همش مرطوب نگه دارید اب زیادبخورید واسه روشن شدن پوستتون و الورا گه کاهی بزنید

یه فامیل دور مادرم بود مثلا چهل سال پیش 

زن خیلی خوشگل ب.د این پسر مخش زد زن اومد باهاش ازدواج کرد 

مرد به زن شک داشت وقتی زنش شد اذیتش می کرد کتکش می زد 

آخرش زن با بچه هایش مرد از خونه بیرون کرد 

ما نفهمیدیم چی شد گفتن جنازه مرد رو پیدا کردن خورد بود زمین مرده بود 

اما اینو بگم مردهایی که زن خوشگل دارن معمولا دچار توهم پارانوییدی میشن 

یادمه یه دوست دکتر داشتیم می‌گفت احمق بی شعور جنبه نداری نرو زن خوشگل بگیر 

اره بعد ۹ سال ازدواج کردن بهم نمیخوردن فرهنگشون یکی نبود فکر کردن عشق همه چیز زندگیه بعد ازدواح فه ...

خیلی عاشق بودن قبل ازدواجشون؟

یکم ازشون تعریف میکنی قبل و بعدشون رو

2706