2733
2739
نه خودم میزنم نه بین دوستام  پو حتی تو رستورانا دیدم کسی خیارشور بزنه. آخه اصلا ربطی نداره. گوج ...

عجیبه خیارشور ندیدی،اخه من دیدم میزارن،گوجه گیلاسی برای دیزاینش میزارن

من همیشه خیارشور میریزم خیلی خوشمزه میشه کلا ترکیبی که میریزم ایناس،ماکارانی و خیارشور و ذرت و هویج ...

شاید خوب باشه ولی من اصلا اینجوری ندیدم. به نظرم این الویه اس فقط به جای سیب زمینی، ماکارونی داره🤔

گوجه هم بدمزش میکنه ولی اگه خوشش میاد؛ بهتره زود بخورتش تا آب نندازه و بد بشه.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه خودم میزنم نه بین دوستام  پو حتی تو رستورانا دیدم کسی خیارشور بزنه. آخه اصلا ربطی نداره. گوج ...

بدون خیارشور اصلا ندیدم

نمیشه که بدون خیارشور

همه میتونن موفق باشن فقط کافیه اول تو ذهنشون موفق بشن.
2731
2740

خیار و‌گوجه نریزی خیلی ناجوره خیارشور اگه نداری اشکال ندازه من خیلی وقتا عمدی نمی ریزم چون حس میکنم با قارچ و ذرت و مرغ و ابلیمو و سس این تلفیق خوشمزه ایه نهایتا اینکه سلیقه ایه  خیلی چیزا میشه ریخت و‌نزیخت ولی خیار گوجه واقعا جایی تو رسپی این سالاد ندارن

گوجه نریز خیارشور رو برو بخز

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞
شاید خوب باشه ولی من اصلا اینجوری ندیدم. به نظرم این الویه اس فقط به جای سیب زمینی، ماکارونی داره🤔 ...

‌‌ولی طعمش کاملا متفاوته با سالاد الویه،من هر دستوری هم که دیدم خیارشور داشته

ولی تو رستوران نخوردم ببینم خیارشور داره یانه

دلم گرفته از این روزها ،دلم تنگ است ،میان ما و رسیدن هزار فرسنگ است.....

هیچ کدوم 😶😶😐

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.