2733
2734
الوئه ورا حساسیت زاس هزاربار اینجا گفتم ب کسی پینشهاد ندین لطفا همینجا چندین تاپیک دیدم ک باالوئه و ...

ببین ماخودمون داریم کشت میکنیم وصادرمیکنیم اونی که مشکل پیداکرده یادرست مصرف نکرده یابیش ازحدواندازه چون بیش ازحداستفاده بشه صورتت قرمزمیشه وپوستت نازک 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم ولی یکی بهم گفت چه پوست صافی داری ،بعدش که رفتم اصلاح صورت پوستم دون دون شد الانم خوب نشده م ...

چش خوردی😂

برا تشخیص نوع پوستت شب قبل خاب صورتتو بشور باشوینده و هیچ محصولی نزن ب پوستت هیچی حتی ابرسان

صب ک پاشدی قبل اینک صورتتو اب بزنی برو جلو اینه

اگ کل صورتت چرب بود و برق میزد و هیچ احساس خشکی و کشیدگی نداشی پوستت چرب

اگ کل صورتت خشک واحساس کشیدگی داشی و پوسته پوسته و خارش داشی پوستت خشک

اگ بعضی قسمتا چرب بود بعضی قسمتا خشک پوستت مختلط

اگ پوستت ملتهب بود و سوزش داشی پوستت حساس

...
چش خوردی😂 برا تشخیص نوع پوستت شب قبل خاب صورتتو بشور باشوینده و هیچ محصولی نزن ب پوستت هیچی حتی اب ...

پوستم خشک که هست فکر کنم حساسم شده چون هم قرمز میشه  و هم خارش داره بعضی اوقات

2731
ببین ماخودمون داریم کشت میکنیم وصادرمیکنیم اونی که مشکل پیداکرده یادرست مصرف نکرده یابیش ازحدواندازه ...

ببین گلم بعضی چیزا حساسیت زان

من نگفتم هیچکی استفاده نکنه

گفتم حساسیت زاس امکان داره ب یکی بسازه ب یکی ن

حالا ۱درصد فک کن نسازه ب اسی و باعث جوش شه

من دیدم ک با الوئه ورا جوش زدن برا همین من ب شخصه خودم ب کسی پیشنهاد نمیدم چون حساسیت زاس

...
2740

سرم نیاسینامید

خدایا ، گمان میکردم برایت سایه ای بیش نیستم اما حضورت را بارها برایم اثبات کردی .. اشک های مرا دیده و آرزوی دیرینه ام را برآورده ساختی ❤️🧷 ... چرا عاشقت نباشم ؟! 
سه نوع منافذ باز داریم منافذ o شکل منافذ u شکل منافذ y شکل ک هرکدوم ی علتی داره

توی تایپکای هوافضا و علمی و مشاعره خوشحال میشم تگم کنید                                                                                                           چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم
پوستم خشک که هست فکر کنم حساسم شده چون هم قرمز میشه  و هم خارش داره بعضی اوقات

پوستت هم دهیدراتس هم سد دفاعی پوستت آسیب دیده 

باید آبرسان و ترمیم کننده بیاری تو روتینت 

روتین پوستی الان داری؟