2752
2734
نه بابا پولش کجا بود زن بگیره نهایتش بره پیش این زنای پولی ک کارشون میکنن پولشو میگیرن😂 

راحته گفتنش واست چقدر،توام کسی رو داری باهاش سر کنی

صبر آدمارو امتحان نکنید *خط کش تا حدی خم میشه ◆♥︎ یهو میشکنه😟
اصلا لاک هم نمیزنم از دوران مجردی دارمشون خشک شدن ولی سمتش نمیرم رمقش ندارم

خوب دیگ روحیاتت کشته شده

شازده کوچولو:وفاداری یعنی چه؟  روباه:یعنی اگ توی سیارت یک گل دیگه بود تو عاشق گل خودت باشی   لطفا لایک نکنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یبار شوهرم اون اویل تو عقد دوستش براش فرستاده بود اینم باز کرده بود از اون فیلما  منم لباس ...

اوووف چیکار کردی باهاش 

شوهر من جنبه نداره  کافیه ی رژ قرمز بزنم یا لباس س ک س ی بپوشم....😂

خدایا شکرت بخاطر زندگیم🤲 خدایا کمکم کن مشکلمون حل بشه و به زودی بچه دار بشیم😍 من به قدرتت ایمان دارم🥰
2731
اینقدر درگیر مریضی و مشکلاتم هستم ک دیگه به شوهرم فکر نمیکنم، اره دخترم هست هر روز می‌زنیم تو سر و ک ...

ایشالا خوشبخت باشی

صبر آدمارو امتحان نکنید *خط کش تا حدی خم میشه ◆♥︎ یهو میشکنه😟
شوهر منم دیگه جرات فالو کردن و لایک نداره بخاطر غرغر کردنم وگرنه میدونم ک باز میره میبینه چک میکنه خ ...

خقت حداقل ۹۰ درصد مردا جوری هست که اگه کل دختران یک کشور رو داشته باشن بازم چشمشون میپره دنبال دختران کشورهای دیگر !! 😀

بیا با نخستین بارانی که می‌بارَد، دوباره زاده شَویم ..🌱💚تنها افرادی که رنج نمی‌کشند و ناراحت نمی‌شوند مُرده‌ها هستند، زنده بودن یعنی گاهی آسیب دیدن، شکست خوردن، دچار اضطراب شدن، اشتباه کردن ؛و همچنان ادامه دادن.🌱
خقت حداقل ۹۰ درصد مردا جوری هست که اگه کل دختران یک کشور رو داشته باشن بازم چشمشون میپره دنبال دخترا ...

حق گفتی ب خدا یعنی من موندم طرف اینقدر زنش خوشگل و خوش اخلاق اندامش یعنی ۲۰ اصلا هر چی بگردی عیب و ایرادی پیدا نمیکنی بعد میبینی شوهره میره بهش خیانت میکنه اونم با زنی ک ن قیافه داره ن هیکل ن شعور کلا اصلا ی وضعی  یعنی بدتر از مردا فقط خودشون هستن

دفعه اول نیست میبینم پاک کرده بود من پیدا کردم دوباره دفعه سومه میبینم تو گوشیش

بهت توصیه میکنم مشاور بشی ولی نه مشاور معمولی ،مشاور زوج و س ک س تراپیست هم میتونه باشه،اگه نمیخای هم شوهرت بفهمه‌تلفنی مشاوره شو

❤Che khobe ke daramet
2706