2733
2739

یک ماهه خونه پدرمم

شوهرم خودش خواست من بیام اینجا وسایلمو گذاشته بود تو حیاط و طلاهامو برده بود اومد دادگاه گفت من دوست دارم برگرد و نقش بازی کرد و شکایتم به جایی نرسید 

الان چیکار کنم 

خونوادم میگن مهریتو بزار اجرا ولی من میترسم 

شکایت ترک انفاق بکنم به جایی میرسه به نظرتون؟

می‌خوام زود به نتیجه برسه مراحل دادگاه همش طولانیه ۳ماه باید صبر کنم یه کاری بگید بکنم تکلیفم مشخص بشه

به خودشم زنگ و پیام دادم جواب نمی‌ده فقط اظهارنامه فرستاد هر موقع مایل بودی تشریف بیار و فقط همین 

چیکار کنم؟موندم بلاتکلیف😔😔

تکلیفتو خودت باید مشخص کنی الان خودت خودتو بلاتکلیف نگه داشتی

میخوای جدا شی که خب راهش مشخصه

نمیخوای جدا شی هم که باید برگردی دیگه اونم احتمالا نمیخواد بیاد دنبالت میخواد خودت برگردی حالا یا خودت باید برگردی یا یه کاری کنی مجبور شه یا راضی شه بیاد دنبالت

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی خودم پاشم برم خونه 

خانوادت میذارن؟ اگر اوکیه برو اگر گفت برو و خرجی نداد شکایتش کن اون به درد زندگی نمیخوره اگر نه خوب شد خب زندگیتو بکن ،

البته همه چیزو نمیدونم ،نمیدونم معتاده بد اخلاقه یا فقط یه دعوای ساده بوده ، نمیدونم رایطتت چیه بری برات بد میشه یا عادیه 

⚘اللّهم عجل لولیک الفرج⚘ اگر زحمتی نیست برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید . تنتون سلامت و دلتون خوش...
خانوادت میذارن؟ اگر اوکیه برو اگر گفت برو و خرجی نداد شکایتش کن اون به درد زندگی نمیخوره اگر نه خوب ...

خونوادم میگن هرجور خودت می‌دونی زندگی خودته 

نه معتاده نه دست بزن داره یه دعوای زن و شوهری بود ولی اون کشش داد زنگ زد به همه که منو متهم کنه اما همه از من دفاع کردن و متهم شد خودش 

خونوادم میگن هرجور خودت می‌دونی زندگی خودته  نه معتاده نه دست بزن داره یه دعوای زن و شوهری بود ...

عزیزم طلاق و شرایط بعدش خیلی سخته ، نمیخوام سرت درد بیارم اما برگرد سر خونه زندگیت حتی اگر اولش باهات بد تا کرد تو محبت کن ، درسته یه تفر بهت حرف میزنه اما تحمل حرف یه نفر آسون تره تا حرف مردم ،

ازدواج دوم هم ممکنه بدتر از اولی باشه پس همین زندگی که داری درستش کن ، اونم مرده مردا خیلی زود خام محبت میشن ، سعی کن بلانسبت خرش کنی تو روش واینست اون الان فکر کرده تو زندگیت ول کردی و اهل زندگی نیستی ، 

من دائم قهر میکردم میرفتم خونه بابام یبار که گفت برو گفتم من زندگیمو ول نمیکنم و اونجا وسط دعوا لبخند زد همسرم ، الحمدلله دیگه نرفتم قهر حتی با وجود دعوا 

تو خونه خودم وایسادم چند روز بعد آشتی کردیم نه اطرافیان فهمیدن که چیزی چون دوست غصه میخوره و دشمن شاد میشه .

برو اگر گفت چرا اومدی بگو اومدم سر زندگیم چون برام مهمه ، به خانوادتم بگو میرم تا ببینم چیکار میکنه یا رومی روم یا زنگی زنگ .

اینجوری کاری بهت ندارن .

ببخشید طولانی شد 

⚘اللّهم عجل لولیک الفرج⚘ اگر زحمتی نیست برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید . تنتون سلامت و دلتون خوش...

تاپیکات خوندم ، عزیزم یه ذره خامی کردی و خانوادتم پشتت بودن ، نباید بخاطر این مسائل لج بازی کنی و قهر کنی و...

انگار خبر نداری چه خانمهای زیبا ، کد بانو ، با شخصیت دارن با چه مردهای نانجیبی زندگی میکنن حتی خیانت تحمل میکنن و ... من میگم حالا که همسرت مرد بدی نیست نزن زیر روزی خودت فردا پشیمون میشی خدای نکرده ، برگرد و زندگی کن 

2740
عزیزم طلاق و شرایط بعدش خیلی سخته ، نمیخوام سرت درد بیارم اما برگرد سر خونه زندگیت حتی اگر اولش باها ...

حرفات درسته کاملا عزیزم قبول دارم ولی آخه بی جهت منو فرستاد خونه پدرم الآنم حتی یه زنگ بهم نمیزنه ببینه من کجام چیکار میکنم یک ماه کامل تو خونه باهام قهر بود و بدرفتاری میکرد خیلی تحمل کردم ولی دیگه صبرم تموم شد 

الآنم نمیخوام جدا بشم چون طلاق سخته ولی همینجوری برگشتن منم یه توهین بزرگ به خودم و خونوادمه چون خیلی ما رو اذیت کرده 

پدرم اصرار داره مهریمو بزارم اجرا تا شاید به خودش بیاد یا طلاق بده یا زندگی کنه منو از بلاتکلیفی دربیاره 

پدرم میگه تنها راهت همینه

نمی‌دونم خودمم یکم تردید دارم

حرفات درسته کاملا عزیزم قبول دارم ولی آخه بی جهت منو فرستاد خونه پدرم الآنم حتی یه زنگ بهم نمیزنه بب ...

نه عزیزم اجرا گذاشتن مهریه اونم تو این شرایط زیاد جالب نیست ، پدرتونم بخاطر عصبانیت اینجوری میگن ، من نمیدونم واقعا اگر بتونی یه واسطه یا بزرگتر پیدا کنی که بیاد پا در میونی کنه عالیه ، حتی با حاج آقای مسجد محلتون هم میتونی صحبت کنی ، ودی عزیزم اگر واقعا قصدش جداییه تو ام زیاد خودت نباز ، برو جلو برای زندگیت بجنگ اما اگر دیدی اون نخواست تو فکر نکن آخر دنیاست .

حرفات درسته کاملا عزیزم قبول دارم ولی آخه بی جهت منو فرستاد خونه پدرم الآنم حتی یه زنگ بهم نمیزنه بب ...

اینم بگم منم یبار همین اتفاق برام افتاد ، بعد آخرش مادرش اومد دنبالم و رفتم حتی خانوادم میگفتن نرو الانم پشیمون نیستم ، ولی ما ام لج کرده بودیم 

نه عزیزم اجرا گذاشتن مهریه اونم تو این شرایط زیاد جالب نیست ، پدرتونم بخاطر عصبانیت اینجوری میگن ، م ...

پدرم چون باهاش دعوا کرده از دستش عصبانیه و هم اینکه نمیاد تکلیف منو مشخص کنه و بارها گفته به من طلاقتو میدم مهربتم میدم ما دفعه اولمون نیست همیشه تو دعوا بهم همینو میگه که مهربتو میدم این دعوای آخری خیلی بد باهام رفتار کرد یک ماه کامل بامن قهر بود خونه نمی اومد فقط موقع خواب پول نمی‌داد و رفتارای عجیب میکرد مثلا در اتاقا رو محکم میکوبید در یخچالو باز می‌ذاشت و آنتن تلویزیونو برداشته بود که من نتونم تلویزیون ببینم تلفن و وای فای رو برده بود مدارکمو طلاهامو‌ خیلی کارای بدی کرد و بعدشم وسایلمو گذاشت تو حیاط و با بابامم درگیر شد هرچی از دهنشون دراومد بهم گفتن و منو فرستاد بیرون و بعدشم برای عید من رفتم خونه ۲۹ اسفند بود دیدم در خونه قفله زنگش زدیم گفت من رفتم مسافرت 

پدرم چون باهاش دعوا کرده از دستش عصبانیه و هم اینکه نمیاد تکلیف منو مشخص کنه و بارها گفته به من طلاق ...

متاسفم عزیزم خیلی بیشعوره ، آدم اگرم میخواد جدا بشه ای کاش عین انسان این کارو کنه ، ولشکن اگر دیدی زندگی کن نیست خودت و مهرت و علاقتو و هرآنچه که داری ازش بگیر و برگرد آغوش امن خانوادت ، اینقدر پسر توب هست که بیاد زندگیت قشنگ کنه که حسرتش بمونه برای بقیه،

خانواده ام که گمونم نداره بهش بگن مثل آدم رفتار کنه درسته؟