2733
2734

من بار دوممه ک ازدواج کردم و همسرمم همینطور ما عاشق هم شدیم خانواده من مخالف شدید بودن ک دست پسره خالیه من قبول نکردم گفتم باهم میسازیم الان دوساله زندگی میکنیم باهم تونستیم یه مقدار پول پیش برا خونه جمع کنیم اما خیلی گرونی شده و واقعا پول کمه نمیرسه الان مثلا بیست میلیونم کم دارم وقت خونمونم کمه باید تخلیه کنیم دوماه دیگه حالا بابای من وضعش خوبه اما به بچهاش من و داداشم کمکی نکردن تا حالا نمیکنه هم مامانم دیروز زنگم زده ک بهت گفتم با بی پول زندگی نکنو این حرفا خیلی دلم شکسته میگه جدا شو ازش اما من نمیتونم چون هنوز شوهرمو دوس دارم مرد خوبیه چه کنم تورو خدا اخه من😔خونواده شوهرمم بابا نداره مامانشم هیچی نداره ک بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اگه مرد خوبیه کنارهم کارکنید ی خونه معمولی اجاره کنید این روزا انشالله میگذره و همچی بهتر میشه

من و تو خم نه و درهم نه و کم هم نه که می باید باهم باشیم
2731

برین یه جای کوچیک تر بشینین 

دو محله برین پایین تر 

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن {  ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
2740

وام نمیتونی جور کنی؟؟طلا نداری بفروشی؟  ،به خاطر پول جدا نشو عزیزم اگه بقیه مواردشون خوبه 

یا باید از اول ازدواج نمیکردی چون شرایط مالیش می‌دونستی یا الان پا به پاش کمک کن تا زندگیتون بسازید 

من به دستهای خدا خیره شدم معجزه کرد.میشه برای ازدواجم تا آخر امسال دعا کنید🥰