2737
2734
عنوان

شب عروسی

327 بازدید | 21 پست

سلام دوستان . میدونم اینجا جای این حرفا نیست اما مجبورم این سوال بپرسم . من یک هفته پیش عروسیم بود و شب اول خیلی سختی داشتم . الان بعد ۷ روز شوهرم که میخواد نزدیکی کنه هنوزم مثل شب اول درد دارم و خون ریزی هم متاسفانه دارم . چیکار کنم ؟ روم نمیشه از اطرافیانم بپرسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به همسرت بگو مراعاتتو کنه از ژل روان کننده استفاده کن پیش نوازی قبلش خیلی داشته باشید ژل ضد درد و بی حس کننده هم شنیدم خوبه ولی چونکه دردی نداری ممکنه همینطور آسیب برسه بهت و اصلا متوجهش نشی آروم انجامش بدید وای چقدر زشت که منه مجرد اینقدر میدونم خخخخ

2740
یه ماما بری بدنیس دوستم مثل شمابود خونریزی زیر پوستی داشت خبرنداشت عملش کردن 

دکتر زنان منظورتونه دیگه ؟!

There’s a fire starting in my heart. Reaching a fever pitch and it’s bringing me out the dark.Finally , i can see you crystal clear
به همسرت بگو مراعاتتو کنه از ژل روان کننده استفاده کن پیش نوازی قبلش خیلی داشته باشید ژل ضد درد و بی ...

نسبت به اینکه مجردی خیلی غرقی تو این قضیه😂😂😂

من این تاپیکو میخوندم حالا تا ۲ روز پاهام قفل میکنه میچسبه به هم دیگه و شاش پیچ میشم ، اینقدر نمیرم دستشویی تا مثانم از تو چشمام بزنه بیرون 😂😂😂😂😂

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)