2737
2739
عنوان

مامانم خیلی سادس

145 بازدید | 9 پست

داداشش که سال به سالم نمیبینتش

و خیری به کسی نمیرسونه

و رو به همه ترجیح میده

🫠

چرا نمیدونه باید با هر کی مثل خودش بود؟ 

فکر کردی من اینقد حوصله دارم که با توعم بحث کنم؟نه🙂گزارش میزنم خودت و کاربری قشنگت برید به جهنم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ناراحت نباش  نصف مامانای دنیا خانواده ی مادریشون رو ب خانواده ی خودشون ترجیح میدن🤢

مخصوصا داداششون

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

دایی منم همینه اصلااااا امکان نداره یه زنگ به مامان من بزنه. محاله. بعد یه بار توو تلگرام مامانم دیدم عید رو تبریک گفته روز مرد رو تبریک گفته سلام و احوالپرسی کرده اون اصلا جوابشو نداده. فقط دنبال کو ن فامیلای زنشه

دایی منم همینه اصلااااا امکان نداره یه زنگ به مامان من بزنه. محاله. بعد یه بار توو تلگرام مامانم دید ...

قدرت... 🤣🫠👌🏻

فکر کردی من اینقد حوصله دارم که با توعم بحث کنم؟نه🙂گزارش میزنم خودت و کاربری قشنگت برید به جهنم. 
2738

شما ظاهر قضیه رو میبینی مادرا اینجوری میکنن که بچه ها حرمت داییشونو نگه دارن 

من خودم دختر پسر جوون دارم گاهی از قصد قربون صدقه ی خونوادم میرم تا بچه هام ازشون خوششون بیاد... اخه یه بار بد داداشمو گفتم دخترم سو استفاده میکرد 😐😣

شما ظاهر قضیه رو میبینی مادرا اینجوری میکنن که بچه ها حرمت داییشونو نگه دارن  من خودم دختر پسر ...

همچین آدمایی حرمت ندارن