2733
2739
عنوان

ب نظرتون سیاستشه؟

242 بازدید | 21 پست

بچه ها من با ی پسر آشنا شدم بعد همینجوری رفیقیم حرفامونو بهم میگیم 

خیلی مشگل داشته تنها کسیم ک حرفشو زده من بودم 

بعد ی چند وقته مثلا شوخی اینا می‌کنیم ی سری برگشت گفت جیگر منم گفتم دیگه نگو شرمنده من تو خواب و بیداری بودم نمیدونستم چی میگم 

بعد از اونوقت تاحالا ب من میگه چشای داداش ک من مثلا فکر بد نکنم و برم ؟

آخه میگفت خودش اگه کسیو دوست داشتی بهش نگو 

ولی میدونم خیلی براش مهمم

ب نظرتون اینکه میگه داداش و اینا ع سیاسته؟

شد شد نشد خودمو از رو مبل پرت میکنم پایین😐😂

بگودوس ندارم بگی داداش احساس صمیمیت نمیکنم

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

الان یعنی داداشیته؟

من و دوستمم داداشی داشتیم البته ی سال از خودمون کوچیکتر بود و بهمون میگفت آبجی 

حتی چند بار بخاطر ما با بچه محل ها دعوا کرد 

و اینکه هر ثانیه بهم زنگ میزد و هوامو داشت 😊

تا اینکه من رل زدم رلم دیگه نمیزاشت باهاشون حرف بزنم

ولی همیشه زنگ میزد کم کم بهش گفتم که دیگه بهم زنگ نزنه

الان دو سال دیگه ازش خبر ندارم فقط هردم میبینمش که اسممو آروم صدا میزنه و رد میشه 

سایت درست شد؟ چش بود؟

افتخار کن اما برتر ندون......هیچ قومیت و کشوری به قومیت و کشور دیگه برتری نداره همه انسان هستیم همون دوتا چشم و ابرو یه دونه دهن و بینی و صورت و کله و مغز و دست و پا و بدن رو داریم پس هیچ فرقی باهم نداریم.........اگه تازه اومدی از الان بدون اینجا پره از آدمای سطحی نگر و عقده ای که کارشون بی احترامی و قضاوته(دیدم که میگم).........اینطور که میبینم انگار توی این سایت هیچکس از قشر معمولی جامعه نیست همه پولدارن و زندگی لوکسی دارن(پس کجا هستن اونایی که دائما از وضع اقتصادی گله میکردن).......به هیچ وجه توی تاپیک های عقیدتی شرکت نکن چون بدجوری بهت بی احترامی میکنن انگار که میخوان بگن چرا باور و عقیدت اینه بیا و مثل ما شو.......‌.‌اینجا همه از تاپیک هایی که ناراحتی همه توش موج میزنه پیروی و پربازدیدش میکنن و وقتی یکی از خوشی هاش میگه میگن اومدی پز بدی؟.......وهزاران مورد دیگر.........اگر اومدی توی این سایت باید بدونی که یه دنیای خطرناک و بی رحمه باید خیلی مواظب باشی