2733
2734
😑😑😑🙄 منم مادرشوهرم اینا با وجود اینکه خیلی پولدارن هیچ کاری نکردن... کلا ۵ گرم طلا خریدن  ...

من به این نتیجه رسیدم از حسودیشونه یعنی مادرشوهر من که اینجوریه هی میگه وای قرض کردی وای چرا؟بعد فهمیدم انگشتر خریده از پول شوهرم اندازه کله ش😐😂

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
پدرو مادر تا جوون دارن باید جونشون برا فرزنداش دربرع همچنین فرزندان عصای دست پیری پدرمادربشن

چ حرفهـایی می زنیـد....طوری صحبت می کنیـد انگار همچین قانونـی وجود دارـه. ن عزیز من جور بی عرضگـی بچه رو پـدر مـادر نبایـد بکشـه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ حرفهـایی می زنیـد....طوری صحبت می کنیـد انگار همچین قانونـی وجود دارـه. ن عزیز من جور بی عرضگـی بچ ...

باشه شما مثل گربه بچه به دنیا بیار بفرست بره به طبیعت خودتم تو ایام پیری تنها بمون هیچکی دورتم نیاد انتظاریم نداشته باش چون هیچ قانونی وجود نداره

اره والا پدر مادرم دوسال زحمت کشیدن سختی کشیدن جهیزیه جور کردن برام بعد مادر شوهرم میاد میگه فشاری ...

از بس پرووان مادرشوهر من یه بار که داشتیم اثاث کشی میکردیم زنگ زد به شوهرم گفت پدرزنت خونه بخره براتون خسته شدی دس تنها اثاث کشی کردی،خودشون عرضه ندارن فقط توقع دارن،میدونی چی بده؟اینکه هیچوقت جوابشم ندادم چون نخواستم بحث و دعوا بوجود بیاد و از این بابت از خودم متنفرم

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
2731
ینی میگی تو این گرونی و تورم و رکود اقتصادی هر جون باید هم عروسی به تنهایی بگیره هم طلاا هم ماشین شم ...

ن عزیزم در واقع شما پر توقعـی.کسـی ک نداره دیگه ادا هـم نباید داشتـه باشه.شمـا وقتی میبینـی همسـرت ندارـه ماشین نخریـد،طلای سبک بردارید،بجـای عروسـی سفر برید و.... 

جیب خالــی و ادا..... 

اخه ادم جواب خوبا بعدا یادش میاد

آره فقطم حرص میخورم

2740
یعنی اون زمان که گفت ب دخترا نگعتم چی باید میگفتم؟

خیلی راحت باید میگفتید مادرجون یعنی داداششونو نمیخوان؟؟؟

یا نهایت میگفتید یعنی خانواده شوهرششون براشون کاری نکردند بعد میگفتی خداروشکر خانواده شوهر من بافهم و شعورن میدونن پسرشون تو سختی میافته کمکشون میکنن

یعنی اون زمان که گفت ب دخترا نگعتم چی باید میگفتم؟

الانم دیر نشده بجای بحث و دعوا با شوهرت 

راحت مخارجو با زبون بنداز گردنشون 

مثلا بگو خداروشکر جفت خانوادها بفکر بچه هاشونن خانواده من جهاز گرفتن خانواده شوهرم عروسی میخوان بگیرن یجوری تو عمل انجام شده بزارشون 

مثلا بگو فلانی پرسیده عروسیت کیه طولانی شده بگو منم گفتم خانواده شوهرم گفتن غصه هیچی رو نخورید شما دنبال لباس عروس و اتلیه باشید باقی هزینه ها با ماست 😁یه لبخندم بزن 

اگه گفتن ما همچین چیزی نگفتیم بگو شوهرم میگه مامان بابام اینارو گفتن اینقدر خوبن هوامو دارن یجوری بگو ک کلا بی دردسر بیافته گردنشون

حرف غیر منطقی نرن پول پوشک کجا و پول عروسی کجا گوزو ب شقیقه ربط ندید لطفا خانواده باید تا اخر ادمو ...

کسی که پول عروسیو نداره پول پوشک بچه ک بماند . هزینه تحصیل بچه خودشم نمیتونه بده . پدر مادر تا ی حدی وظیفشونه نهایت 21 سالگی 22 سالگی ب بعدش طرف باید خودش چشمش کور دندش نرم کار کنه جون بکنه . پول دربیاره وگرنه ازدواج نکنه هزینشم کمتره . ادم بایستی عرضه داشته باشه لطفا بی عرضگی رو رواج نده

هیچ چیز دائمی نیست
ن عزیزم در واقع شما پر توقعـی.کسـی ک نداره دیگه ادا هـم نباید داشتـه باشه.شمـا وقتی میبینـی همسـرت ن ...

دقیقا . جیب خالی پز عالی
500 میلیون هزینه عروسی پسرخالم شد الان بعد دوسال هنوز ب این و اون بدهکاره خونه نمیتونه حتی اجاره کنه رسمن تا خرخره زیر قرض و بدهی این ک نشد زندگی . مردم میان شام میخورن هزارتا ایرادم میگیرن میرن اون تویی ک باید یجور زندگی کنی بعدا لنگ پول نباشی

هیچ چیز دائمی نیست