2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نترسیده ؟ چیزی ندیدیه؟ بهش تنش وارد نشده؟

دعواش نکردی بد؟

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!
2731
2738

بچه منم .بچه من گاهی وقتا که کلمه مدنظرش روپیدا نمیکنه ونمیتونه مفهوم موردنظرش روبرسونه اینجوری حرف میزنه.یا وقتی که میخاد خیالبافی کنه وازخودش یه چیزایی سرهم کنه.اینجوری برا خودشون زمان میخرن تا چیزی که میخان بگن پیدا کنن

میثلا میخاد بگه میگفتم میگه می می می گفتم اصلا اینجور نبود

گاهی وقت ها عادیه فعلا حساس نشو اما کنترل کن من جفت بچه هام زیر لب یی کلمه رو چند بار تکرار میکردن خوب شدن

پسرت ترسیده......پسرم ۳ونیم ساله بود قشنگ حرف میزد چون شلوغکاری میکرد چندبار باهاش جدی دعوا کردم.....خدا منو ببخشه...بچم لکنت گرفت ....شوهرم وقت گفتار درمانی گرفت اما من نزاشتم تو خونه باهاش بازی کردم بغلش میکردم با محبت وعشق.....خداروشکر بعد چندماه خوب خوب شد...