2733
2734
عنوان

یعنی اینایی که مدرن ازدواج میکنن کجاها باهم آشنا میشن؟🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 606 بازدید | 66 پست
تو اینستا خیلی خیلی زیاد تا فالو میشن سریع میان دایرکت میگن بیا اشنا بشیم منم سریع انفالو میکنم حوصل ...

من اصلا مجازی نمیپسندم

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
حرفشون کاملا درست بود

من که قبول ندارن

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب همینو میگم وقتی این مدل هستی چجوری میخوای دوست شی اشنا شی مدل اشناییتو گفتم سنتیه

خب قبول ندارم اینو 

من اتقاق آدم خوش مرب و خنده رویی هستم و اینا اصلا با جد و مرز داشتم برای من تناقض ندارن

عزیزم نه اینکه کلا دختر جلف و سبکی باشی ولی اگه از کسی خوشت اومد یا حس کردی اون خوشش میاد و به نظرت ...

من اصلا منظورم از رسمی و جدی بودن این نبود که

منظورم این بود حواسم هست طرف بیشتر از حدش نره یا به معنای صمیمی بودن بی‌احترامی نکنه وگرنه درکل من آدم خوش مشرب و خنده رویی‌ام 

2728
از آشنایی مجازی اصلا خوشم نمیاد  و حقیقتا آدم سخت پسندی‌ام از هر جمعی خوشم نمیاد یعنی میدونی آ ...

ببین مشکل همینه فکر میکنی جمع های نااشنا همه دنبال این مسائلن من خودم با یه اکیپ دور هم جمع میشیم هر هفته کتاب هایی که خوندیم رو برای هم تعریف میکنیم یا با یه اکیپی اشنا شدم قراره از هفته دیگه همگی دور هم جمع شیم مدیتیشن گروهی کنیم یا توی کافه بازی میرم پیش بقیه همه دور هم مافیا بازی میکنیم خدا شاهده حتی نمیشماسمشون ولی خیلی حال میده منکه قرار نیست با طرز فکر طرف کاری کنم به عنوان یه دوست عادی اوکیه مشکل تو اینه خیلی میخوای همه چیز درست حسابی باشه یا اون کسی که حتی باهاش میخندی هم کلی طرز فکر قوی داشته باشه درحالی که واقعیت اینه باید اکیپ ها و جمع های اصلی خودت اون کسایی که همه اش باهاشون رفت و امد داری رو دقیقا موافق سلیقه ات انتخاب کنی بقیه رو هم که نمیشه تغییر داد پس فقط تا جایی هستن باش 

لازم نیست همه چیز روی نظم و همه موافق طرز فکرت و مشابه خودت باشن 

توی جمع های بزرگ همه نوع ادمی پیدا میشه همینکه نصفشون حداقل اوکی باشن خوبه بهت که گفتم خیلی حساب کتاب شده میخوای اقدام کنی برای همینه که شخص جدیدی آشنا نمیشی از دایره امنت خارج شو حتی اگه روت فشار بود

داروخونه کارمیکردم مراجعه کنندمون بود همسرم چندماه اومده بود الکی ژلفون خریده بود منم بیخبر ازهمع چی🤣حتی دزدکی موقع کارازم فیلم گرفتع بود،دراخرم ازهمکارم ایدی پیجمو گرفت واومد دایرکتم

حال هرشبمو توامضام مینویسم طبق حالم باهام حرف بزن  امروز باکمال تعجب خیلی مهربونم☺️😐
2740
ببین مشکل همینه فکر میکنی جمع های نااشنا همه دنبال این مسائلن من خودم با یه اکیپ دور هم جمع میشیم هر ...

نه اشتباه متوجه شدی من دنبال تغییر دادن کسی نیستم دنبال کسی هستم که طبق سلیقه خودم باشه که اصلا نیازی به تغییر نداشته که به احتمال زیاد تغییری هم نخواهد کرد

و اصلا دنبال کسی نیستم شبیه من فکر کنه احتمالش خیلی کمه که دونفر کاملا شبیه هم باشه طرز فکرشون من دنبال کسیم که آدم درست و حسابی باشه نه کسی که کل افتخارش بشه اهل مواد و دود بودن تعداد زیادی رابطه داشتنش

و فکر نمیکنم همه‌ی جمع‌ها اینجوری هستم فقط من جمع‌های درست و حسابی نمیشناسم اطرافم نیستن نمیدونم کجاها هستن

چندسال اخیر فضای مجازی 

من آشنایی و روابط مجازی رو نمیپسندم

خیلی سخت میگیری

اینجوری فقط باید مناظر کیس های سنتی باشی

نه مجازی میپسندی نه جمع های دوستانه و نه هیچی

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.

عزیزم الان مثل قبل نیست خیلی ها از اون طرف دنیا مجازی اشنا شدن و ازدواج کزدن اتفاقا خیلی هم خوشبخت شدن مهم اینه با ادمها اشنا بشی و بشناسی

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️