2733
2734

اگه این ماه نشد ماه بعد میخوام فقط 4 بار توی ماه اقدام کنم و هیچ رابطه ای دیگه نباشه

روز قبل تخمک گذاری 

روز تخمک گذاری دوبار

فردای روز تخمک گذاری 

کیا مثل منن هرسری یه روشی امتحان میکنن 

کدومش براتون نتیجه داده؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اقدام زیاد هم باعث میشه کیفیت اسپرم کم بشه،زیاد در بند محتواهای زرد اینستا نباش،،برای بارداری دوبار اقدام در هفته کافیه،چون اسپرم چند روز زنده میمونه...بعدم اول و آخر خدا باید بخواد تا بشه به تعداددفعات اقدام و این چیزا نیس،خیالت راحت

2740
روش قبلی رو میشه به منم بگی 

😳😳😅😊

سلام.مادر سه دختر هستم .سال ۹۸وقتی دختر سوم را باردار بودم بی خوابی های شبانه مرا با نی نی سایت آشنا کرد وقتی هدیه خدا به دنیا آمد چند ماهی از نی نی سایت دور شدم و بعد باز برگشتم چند وقتی دیدم و‌خواندم دعواهای مادر شوهر و جاری و عروس و زن برادر .سپس خواستم با کاربری جدید وارد شوم .پس قدیمی هستم هرچند تاریخ عضویتم  جدید است
روش قبلی رو میشه به منم بگی 

خخخخ😂😂

عزیزم من تقریبا یه روز درمیون اقدام داشتم ولی اون ماهی که گرفت اصلا دقت نکردم شاید روزی دوبارهم اقدام میکردم واینکه اصلا بهش فک نکردم و یه چیز دیگم تاثیر گذار بود یه هفته به پری اصلا رابطه نداشتم دیگه

خخخخ😂😂 عزیزم من تقریبا یه روز درمیون اقدام داشتم ولی اون ماهی که گرفت اصلا دقت نکردم شاید روزی دو ...

یه هفته به پری رابطه نداشته باشی چجوری تاثیر میزاره؟؟؟ 

یه هفته به پری رابطه نداشته باشی چجوری تاثیر میزاره؟؟؟ 

خب تایم تخمک گزاری رابطه داری دیگه اگه گرفته باشه گرفته

من اون ماهی که مثبت شد دقیق روز چهارده پریودم گرفته بود سنش از پریودم دو هفته کوچیکتر بود