2733
2734
عنوان

اونایی که الویه و سالاد ماکارونی تعداد زیاد بادین میاین لطفا😁

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 71 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تولده آخه نمی‌خوام خیلی ساده باشه  پیشنهاد دیگه دارین جای یکیشون بذارم؟

به جاش ژله دو رنگ درست کن 

آخه سالاد الویه و ماکارونی دوتا بحث جداست 

آدم نمی تونه از هر دوتاش بخوره 

من که باشم فقط سالاد ماکارونی می خورم 

پفیلا بزار ،چیپس بزار ،قهوه درست کن ،کیک هم که دارید ،شربت درست کن ،میوه بزار،یخمک،بستنی،شیک ،اسموتی ،عصرونه هم سالاد ماکارونی بده یا سالاد الویه 

2728
با سوسیس بندری جایگزین کن یکیشو  یا فلافل یا سمبوسه

کانلا موافقم

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚
به جاش ژله دو رنگ درست کن  آخه سالاد الویه و ماکارونی دوتا بحث جداست  آدم نمی تونه از هر ...

ببین پذیرتییم اینا بود توی ذهنم

بستنی 

کیک و چای

سالاد ماکارونی و الویه

ژله

روی میز هم که چیپس و پفیلا هست 

عزیزم برای هر ۴ نفر نصف سینه مرغ و سه تا سیب زمینی متوسط و خیارشور و نخودفرنگیم و هویج باهم یک لیوان و دوتا تخم مرغ که من فقط سفیدشو میزنم با این ترکیب خیلی خوشمزه میشه میتونی سیب زمینیشم بیشتر کنی حالا حساب کن برای ۴۰ نفر فکر کنم ۴ بسته سینه کافیه

من و تو خم نه و درهم نه و کم هم نه که می باید باهم باشیم
2740
مرسی گلم الویه رو هم بلدی؟

اره جانم 

من برا هرکسی ب تعداد سیب زمینی متوسط میزنم تخم مرغ نصفش

و 4 تا سینه مرغ 

خیارشور و نخود فرنگی و سس  به سلیقه خودت کم و زیادشو باید اندازه بگیری هرچقدر خیارشور و سس بیشتر خوشمزه تر 

نیم کیلو کالباس ام مزه شو بهتر میکنه

🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙سفر باید...کمی آزاد و بی‌پروا، کمی ساکت، کمی تنها‌...میان کوه، جنگل، دشت یا صحرا. از اینجا دورتر، آسوده‌تر، آرام‌تر شاید، سفر باید‌...🌙🌙🌙�🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙تو دلیل 💚 ریشه‌می تو خاک این کویر........!🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙یه فکت روانشناسی هست که میگه :« خنده های کسی که دوسش داری برات مسریه، یعنی وقتی اون میخنده تو هم از خنده ی اون میخندی» و این قشنگ ترین چیز در مورد خندیدن با کسایی که دوسشون داریمه..! 🫀
ببین پذیرتییم اینا بود توی ذهنم بستنی  کیک و چای سالاد ماکارونی و الویه ژله روی میز هم که ...

سالادماکارونب و الویه خیلی شبیهن جای یکیشون پیراشکی بزار یا سوسیس بندری 

من و تو خم نه و درهم نه و کم هم نه که می باید باهم باشیم
هزینش فکر کنم خیلی بیشتر بشه

با گوشت چرخکرده و فلفل دلمه و سیب زمینی و رب  یه سس درست کن ،با خمیر نانوایی پیراشکی بپز،هم آسون هست هم سریع درست میشه هم ارزون،میتونی نصف گوشت نصف سویا بریزی.در کنارش هم الویه بزار

سالاد ماکارونی و الویه شبیه به هم هست خب

خمیر نانوایی از خمیر آماده ارزون تره

با گوشت چرخکرده و فلفل دلمه و سیب زمینی و رب  یه سس درست کن ،با خمیر نانوایی پیراشکی بپز،هم آسو ...

باید توی روغن سرخ کنم یا توی فر هم میشه؟

میشه دستور دقیقشو بگی