2733
2734
عنوان

عروسی میرم نمیرقصم اصلا شما چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 382 بازدید | 39 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من برای درجه یک هم نرقصیدم. اهل رقص نیستم

خب اگه کسی بلندت کنه چی؟ اخه من ک نشستم میبینم همه وسطن کلا شخصیتم درونگراس اعتماد ب نفس ندارم

۱۴۰۳/۰۲/۱۲ 💓وزن شروع:56/700 💓وزن هدف:65
2731
من عاشق رقصم هرجا بتونم میرم وسط .یه دخترخاله دارم مث تو همیشه تو قیافس رو مود نیس 

اره ولی بهش حق بده بنده خدا من خدم اعتماد ب نفسم پایینه واسه همون نمیرم ولی خب اگه ی کسی نزدیک داشته باشم مثل دخترخاله اینا میذم میرقصم

خب اگه کسی بلندت کنه چی؟ اخه من ک نشستم میبینم همه وسطن کلا شخصیتم درونگراس اعتماد ب نفس ندارم

باورت میشه پیش نیمده. اینقد که دیگه همه شخصیتمو میشناسن. منم درون گرام کاری به کار کسی ندارم. کسی هم دیگه بم نمیگه پاشو بیا برقص

من برای نزدیکا هم نمی رقصم چه برسه دور خوشم نمیاد،،بتونم می پیچونم نمیرم عروسی فراری ام از مراسم.

وای چرا؟

من عاشق رقصم حال میده اما اعتماد ب نفسشو ندارم همش حسرت میخورم ب اونا ک شادن و کلی وسط میرقصن و جیغ میزنن

2740
وای چرا؟ من عاشق رقصم حال میده اما اعتماد ب نفسشو ندارم همش حسرت میخورم ب اونا ک شادن و کلی وسط میر ...

از شلوغی خوشم نمیاد،،سردرد می گیرم یه حس کلافگی.

لابد درون گرایی.

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................//در انتظار دو تا دخمل فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//
اره ولی بهش حق بده بنده خدا من خدم اعتماد ب نفسم پایینه واسه همون نمیرم ولی خب اگه ی کسی نزدیک داشته ...

چرا اعتماد بنفس پایین ؟بیخیال دنیا تو هر جمعی بلند بلند حرف بزن تو همه بحثا شرکت کن از کم تریت تایم شروع کن تا زیاد کم کم راه می افتی .هیچوقت نگو فلانی ازمن بهتر چون خودت میخوای اون از تو بهتر باشه 

قبلنا زیاد می رقصیدم الانا دیگه نه ، سنگین رنگین میشینم ، هر وقتم فیلمای قدیم رو میبینم حرص میخورم ک ...

😂😂 من خیلی دوست دارم برقصم اعتماد ب نفسشو ندارم همه فک میکنن خدمو میگیرم

باورت میشه پیش نیمده. اینقد که دیگه همه شخصیتمو میشناسن. منم درون گرام کاری به کار کسی ندارم. کسی هم ...

احساس معذبی نمیکنی همه میرقصن تو نشستی من خیلی اذیت میشم

2706