2752
2734
عنوان

از جمله اوردهای مادرشوهرم برای عروسیمون🤦🏻‍♀️😤

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 41 پست

خب یه تالار کوچیک و جمع و جور به تعداد مهمونامون بگیرید..ضمنا از الان بخواهید بر اساس خواسته مادرشوهرت رفتار کنید بعد از عروسی بیچاره ای ...از با کمال احترام کار خودتون هر طور که صلاحه انجام بدید

هر حرفی میزنن بگین باشه ولی کار خودتونو بکنین اگر خیلی دیگه دخالت می‌کنه و تا نبینه به حرفش گوش نکردید ول نمیکنه شوهرت باید قاطعانه تر برخورد کنه 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دقیقا شرایطت مثل منه دست تو جیبش نمیکنه ولی تا میتونه مهمون دعوت میکنه دم عروسی ب شدت ب هم ریختم

فقط بی تفاوت باشید و کار خودتون رو بکنید. شما بگید بلشه ولی در نهایت کار خودتون رو بکنید.

2731
من مامانم مهمونای خودمونو کم کرده گفتش گناه دارین میرین تو قرض حالا مردم هر چی میخوان بگن اون ک پورش ...

بعضی ها فقط اسما مادر هستن 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
یاد عروسی خودمون افتادم مادر همسرم دقیقا همین حرف هارو میزد و در نهایت عروسی رو بهم زدم. 

سبام ایلدای عزیزم♥️

یک بار برات کامنت گذاشتم و سر همین موضوع نظرت رو پرسیدم 

بله اخلاق مادرشوهر من کمی شبیه مادرشوهر شما هست 

فقط با این تفاوت ک مادرشوهر من ب شدت مغرور هست و غرورش اجازه نمیده یچیزایی رو بهم بگه 

و همینطور از همسرم میترسه و غیر مستقیم ادیتم میکنه

ببخشید میپرسما من پیگیر تاپیک هاتون بودم بالاخره چیشد؟اگه نخواستی میتونی جواب ندی ها 

خواهش میکنم

عروسی رو سال قبل بهم زدم 

چندوقت پیش با همسرم برگشتیم بهم و با خانواده ها قطع رابطه هستیم فعلا. 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

خب بهشون بگو مادرجان شما تو مخارج عروسی بهمون کمک کنید تا صندلی ها خالی نباشه ماهم دوس داریم ولی مخارج بالاست ودر توانمون نیس

خداوند همان گونه باتورفتارمیکندکه  درباره ی او گمان میکنی ❤️
خواهش میکنم عروسی رو سال قبل بهم زدم  چندوقت پیش با همسرم برگشتیم بهم و با خانواده ها قطع راب ...

خب خداروشکر که شما الان کنار همدیگه هستید انشالله سالیان سال کنار هم خوش بدرخشید

من مامانم مهمونای خودمونو کم کرده گفتش گناه دارین میرین تو قرض حالا مردم هر چی میخوان بگن اون ک پورش ...

دقیقا مادر منم گفت ۵۰ نفر رو میگم تو این گرونی خودت و همسرت سختتون میشه 

ولی مادر همسرم اصلا دوس نداره تو زندگیمون پیشرفت کنیم

سبام ایلدای عزیزم♥️ یک بار برات کامنت گذاشتم و سر همین موضوع نظرت رو پرسیدم  بله اخلاق مادرشو ...

سلام به روی ماهت 💙 

متاسفم عزیزم خیلی شرایط سخته مادر همسر ادم سنگ بندازه جلوی پا و همراه نباشه همه چیز سخت میشه. 

نظر همسرت چیه؟ 

خداروشکر همسرت اقتدار داره امیر من که میترسه 

خب خداروشکر که شما الان کنار همدیگه هستید انشالله سالیان سال کنار هم خوش بدرخشید

متشکرم عزیزم 💙 

2706