2733
2739
عنوان

دخترا بیاین دیگه اعصابم نمیکشه...

94 بازدید | 15 پست

چرا مامانم تفکرش اینه ک رفیق پسر داشتن بده😐؟

پسره ک همه تایپ شخصیتش بهم میخوره چرا باید بد باشه؟ پسری ک با همه شرایط خانوادگیم(محدودیتام)داره کنار میاد! درک نمیکنم خانوادمو! دلم نمی‌خواد پنهشونش کنم!

و خب چون جفتمون کنکوریم خیلی بهم کمک می‌کنه و آرامش میده بهم 

سر دوراهی بدی گیر کردم کمکم کنین:)💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تقریبا همه مامانا همچین طرز فکری دارن و خب درسته تا ضربه نخوری درک نمیکنی که چرا با این مسئله مخالف ...

میدونی بحث ضربه خوردن نیس چون من توی رابطه عاطفی نیستم!

2728
پارتنر توی دوران کنکور فقط باعث میشه از رقابت جا بمونی . میتونی الان قطع ارتباط کنید و دوباره بعد کن ...

اتفاقا خودشم همچین پیشنهادی بهم داده!

منم سر همین دوراهی گیر کردم!

پارتنر توی دوران کنکور فقط باعث میشه از رقابت جا بمونی . میتونی الان قطع ارتباط کنید و دوباره بعد کن ...

و اینکه ما معمولا آخر شبا باهم حرف می‌زنیم نه اینکه در تمام طول زور رهنمون درگیر بشه... چون جفتمون داریم میخونیم...

2740
چون ضربه میخوری خب رابطه خارج از ازدواج عواقبی داره که بعد که سنت زیادتر شد درکش میکنی و حتی ممک ...

همچین آدمی نیست 

ما همکلاسی بودیم و حتی میشه گفت مامانم دورادور میشناستش ولی خب نمیدونه این موضوعو! حتی خودش میگه اگه دیدی کوچکترین آسیبی از هر نظر دارم بهت میزنم تمومش میکنیم این رفاقتو!

اتفاقا خودشم همچین پیشنهادی بهم داده! منم سر همین دوراهی گیر کردم!

ببین کن تو اطرافیانم دیدم

خودم تا پارسال کنکوری بودم

وقتی خودش هم گفته دیگه حرفی نمیمونه . گفتی فقط شبا با هم حرف میزنید ولی ناخودآگاه در طول روز بهش فکر میکنی 

ببین کن تو اطرافیانم دیدم خودم تا پارسال کنکوری بودم وقتی خودش هم گفته دیگه حرفی نمیمونه . گفتی فق ...

متوجهم... ینی میگی بعد از آزمونها برگردیم ؟ یا اینکه آخر هفته ها صحبت کنیم؟

همچین آدمی نیست  ما همکلاسی بودیم و حتی میشه گفت مامانم دورادور میشناستش ولی خب نمیدونه این مو ...

حتما که نباید آسیب همین الان باشه که

اصلا این آقا پاک و طیب و طاهر

خود رابطه خارج از ازدواج به آینده آدم آسیب میزنه

مثل آقایی که قبلش دوست دختر داشته حالا میره با یکی دیگه ازدواج میکنه بعد همینجور هر نقصی خانمش داشته باشه ذهنش لینک میکنه به دوست دختر قبلیش

حرف مامانت را گوش بده برای خودت میگه 

اگه هم میگی میخوام باهاش ازدواج کنم که بهش بگو بیاد خواستگاریت

متوجهم... ینی میگی بعد از آزمونها برگردیم ؟ یا اینکه آخر هفته ها صحبت کنیم؟

بعد آزمون برگرد

الان چیزی نمونده کنکور تیر هم باشه زیر ۳ ماهه . اگر عاشق باشید ۳ ماه واقعا هیچ تاثیری نداره .در عوض اگر خدایی نکرده نتیجه یکدومتون خراب شد ته ذهنتون نمیاد که اره این ادم باعث شد که من نتیجه نگیرم. یه قرار بزار باهاش که فلان ساعت روز بعد کنکور به هم برگردید . کنکور واقعا شوخی نداره دختر 

داشت خوب پیش میرفت تا اینکه گفتی جفتمون کنکوری‌ایم

دقیقا اگر یه علتی حواستو از خوندن پرت کنه همین پسره.

دوست منم این مسخره بازیا رو‌دراورد موقع کنکور.

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼