2733
2734
خلاصه رفتم یه تب سنتی خانوم ها ریزش فوق العاده شدید داشتم کلا کچل شده بود فرق سرم حتی موهام پسرونه چ ...

چیبود اونی ک داد بهت؟

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خونه رو مرتب کردم! حالا تنها چیزی که اینجا بهم ریخته اس،منم! :) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از بالای گوش و کناره ها  خالی شده ولی فرقم خوبه این چه ریزشیه؟

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃

منم چند روز بود حس میکرد شوره دارم 

با چشم نمیدیدم ولی رو پارچه سیاه موهامو تکون میدادم شوره میریخت 

رفتم شامپو ضد شوره گرفتم 

یک هفته زدم 

وای چنان ریزشی گرفتم الان موهام نصف شده💩💩💩

2731
گمون نکنم برا من که فایده نداشت ،شما درمان کردید خوب شد

نه جلوی سرم خالی شده اصن پوست سرم معلومه

درست نمیشه 

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خونه رو مرتب کردم! حالا تنها چیزی که اینجا بهم ریخته اس،منم! :) 
ابن کم 😂😂🌱🌱

😁

۱۴۰۳/۰۲/۱۲ 👈وزن شروع:56/700 💓وزن هدف:65 💚۱۴۰۳/۰۲/۲۱👈وزن فعلی:۵۸/۰۴💛۱۴۰۳/۰۲/۲۸👈وزن فعلی:۵۸/۱۸🧡۱۴۰۳/۰۳/۰۴👈وزن فعلی:۵۸/۲۲🌼چرا چاق نمیشممممم🥴💔 مانده تا وزن هدف 👈۶ کیلو و هفتصد😭
منم چند روز بود حس میکرد شوره دارم  با چشم نمیدیدم ولی رو پارچه سفید موهامو تکون میدادم شوره م ...

دقیقا ضد ریزش ها ریزش میارم من اصلا استفاده نمیگنم

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃

بهم گفت سدر.وسمه.حنای با رنگ.مورد.زرده تخم مرغ 

اول بیاین سدر ،وسمه.حنای بارنگ.مورد باهم قاطی کنید بعد فقط زرده تخم مرغ محلی تاکید میکنم محلی باشه بندازید داخل مواد برای حل کردنش میخک با نصف لیوان اب بچشونید بریز داخل اون مواد هم بزنید بعد بذارید 1ساعت تا1ساعت ۲۰دقیقه رو‌موهاتون بمونه

2706