2737
2734

امروز بردم مراقبت داشت همون قد و وزن یه سالگیش مزن نه و نیم و قد ۷۵ تو این ۴ماه هیچی اضافه نکرده دارم دق میکنم فقط دور سرش نیم سانت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
برا چی

برا وزنگیریش. حتما بجز غذای سفره جدا براش غذا بپز ،بده بخوره. تند تند بهش خوراکی بده، همیشه یه چیزه بده دستش بخوره. میوه بیسکویت، سیبزمینی آب‌پز، برنج،..

اره تقصیر خودمه فقط چند لقمه سر سفره میدم بخوره 

خب همون عزیزم. اشتباه منو نکن تورو خدا. دوتا بچه ی اولمون همینجوری کردم اینقد ضعیف بودن و هستن🥺🥺همیشه عذاب وجدانشون و دارم. عقل نداشتم دور از جون شما. دوس دارم برگردم به عقب مثل مادرای دیگه بهشون رسیدگی کنم. بچه ی سومم نزدیک یه سالشه همه چی میدم بهش بخوره همیشه یه چیزی میدم دستش بخوره خونه رو هم کثیف کنه مهم نیست برام نمیخوام مثل اون دوتا بچم باهاش رفتار کنم. شمام نمیخوا ببریش دکتر این ماه بجز غذای سفره هرچی خورد،براش غذای مخصوص خودشو درست کن بده بهش ،همیشه یه خوراکی دستش بده حتی یه گاز کوچولو ازش خورد خوبه، یواش یواش اشتهاش باز میشه، سر ماه ببر قد و وزن حتما اضافه کرده.گوتاهی نکن مثل من😭😭