2733
2739
عنوان

بچها چرا مادر شوهر من انقدر پرروههه

| مشاهده متن کامل بحث + 613 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مادر شوهرت موقعه محصولات یه گوسفند برا خودش بخره.

خوشم از این رفتارا نمیاد.

تقریبا تجربه مشابه دارم.

حالا من نمیشناسم و قضاوت نمیکنم.شاید میخاد وقت محصولات پول بهتون بده و گوسفند رو هم برا خودتون نگه داره

2738
واقعا میگی؟

آره عزیزم

بهار تازه فصل وزن گرفتن گوسفنداس

زمستون جز کاه چیزی نتونستن بخورن تازه همه جا سبز شده و علفا باعث وزن گرفتنشون میشه ، جدای از اینکه شیرشون زیاد میشه و محصولاتشون هم الان خریدار بیشتری داره چون نسبت ب زمستون غنی تره از لحاظ املاح‌

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
من شهریم شوهرم روستایی این کادو تو روستا بهمون دادن منکه نمیتونم بیارم

راستش چون ایشون زحمت نگهداری و مراقب کشیدن الان احتمالا فکر می کنن پس اگر قرار باشه به کسی فروخته بشه خودشون ارجحیت دارن ( که خب بی ربط هم فکر نمی کنن) اما شما خودتون با ایشون تماس بگیرید و بگید که الان نیاز دارید و سه ماه دیگه به کار ما نمیاد

الان براتون بفروشن و پول شما رو بدن

بابت زحمتی هم که این مدت به هر حال برای نگهداری و مراقبت کشیدن دیگه باید یه توافقی بکنید

عزیزم از مادرشوهر من پروتر پیدا نمیکنی.شوهرش بهش توجه نمیکنه.اینم محبت و پول از پسراش میخاد.پسراشم ک یکیش شوهر من ب حرفش گوش میدن.مادرشوهر و پدرشوهرم هزارتومن برا ما خرج نمیکنن.ب زور میخاد از ما پولم بکشه

یه عروسی برا ما نمیگیره درحالیکه چندسال پیش برا برادرشوهر بزرگم گرفتن.خیلی زور داره کاری برات نکنن ولی توقع احترام و پولم ازت داشته باشن.پسرشم ب حرفش گوش بده 

تو کی هستی😭من یادم رفته بود لینک بردارم انقدر ناراحتم  گمتون کردم

مهسا خدا نکشتت داریم در ب در دنبالت میگردیم 

حتی تاپیکم زدم پیدات نشد

درخواست دوستیمو  قبول کن لینک بدم