2733
2734

پارسال یه اسکرین شات تو گوشی شوهرم دیدم ک دونفر با هم حسابی لاس زده بودن بعد همون اسم تو اسکرین شات رو تو مخاطب گوشی شوهرم سرچ کردم دقیقا همون رو اورد.

همون موقع زنگ زدم به ژنه گفت اصلا شوهرتون نمیشناسم من بچه دارم شوهر دارم(راست گفت عکساشون رو الان میزارم پروفایلش)بعد شوهرم گفت این دختره چادریه (واقعا هست)با دوستم دوست شده تو مغازه من دوستمم اسکرین پیاماشون رو فرستاد برام گفت ببین باش دوست شدم گفت طرف مشتری من بود که بخاطر کارشمارشو داد براش عکس کار هارو بفرستم بعد دوستمم شمارشم از من گرفت(دوستش تو مغازه شوهرم کار می‌کنه)

من بعد با گوشی شوهرم از همراه من فهمیدم به یه خط دیگه ژنه پیام داده وقتی گفتمش گردن نگرفت حالا بعد یکسال تو ایتا دیدم همون خطی که بهش پیام داده بود گردن نگرفت شمارشو سیو کرده به دروغ یعنی یه چیز الکی

باز به زنه زنگ زدم گفت من شوهر دارم اصلا نمی‌شناسم شوهرتو گفتم من بانو کاری ندارم ک فقط بگو با شوهرم بودی یا نه گفت نمی‌شناسمش و بلاکم کرد 

بعد دیدم زنه پیج کاری شوهرمو فالو داره!

این زنها مطمئنم با یکی دوست شده یا شوهرم بوده یا دوست شوهرم ولی نمی‌دونم چخبره🥲 اصلا هم در حد خودم نمیبینمش زنه رو به خدا که خیلی داغونه

زیبای حقیقی اسم یه سریال هست اعتماد به نفس کاذب ندارم  

عککککسسسس

🌱از مرگ نترسید! از این بترسید که تا وقتی زنده هستید چیزی در درونتان بمیرد به نام :“انسانیت”🍃!!!!                        ❌️❌️لطفا درخواست دوستی ندین رد میکنم❌️❌️                        ((((( متاهل و متعهد به یک قلب تا پای جان💍👩‍❤️‍👨❤️)))))                       ߊ߬‌ܝ‌ߊ‌ܩܝۛࡑ ܟ߭ߊ‌ࡋࡎࡍ ܦ࣪ܦ࣫ࡈߊߺ ࡅ࡛ܫ߭ࡋࡅߺ߳ࡉ🙊♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

واسا زود قضاوت نکن 

متاسفانه ایتا شماره هایی که قبلا هم تو گوشیت ذخیره بودن وحذف کردی میاره بالا چون گوشیا فضای ابری دارن شاید بخاطر همینه

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴

با ی خط دیگه بهش پیام بده بگو زن شوهر دار دوست پسر داشته باشه حکمش سنگساره من سر زندگیم با هیچ کس شوخی ندارم اسکرین پیاماتم دارم اگ یکبار دیگ فقط یکبار دیگ شمارتو ببینم اونموقع توام‌بگی نمیشناسم شوهرتو حرفتو قبول نمیکنم میرم شکایت میکنم تا دادگاه معلوم کنه شوهرمو میشناسی یانه

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈
شوهرت کرم داره اینقدرم این زنه رو سیم جین نکن ،چیزی که زیاده از این مدل زنهاست

سین جیم😂😂

ببخشید خیلی خندیدم ب سیم جین خداخیرت بده دوستم

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   

این وسط زن متاهل ک ازین هرزگیا کنه هم باید به شوهرش گف . مرد هرزه هم ک زن داره بتید از زندگی پرتش کرد بیرون .. پس فقط زنیکه نیس . مرتیکه هم هرزس

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏