2737
2739
عنوان

با دعا و طلسم باهاش ازدواج کرد

129 بازدید | 8 پست

منظورم دعاهای دعانویس و طلسم هستش ؛

( عزیزانی ک اعتقادی ندارن ، عاقبت اخرتی نداره ، گناهه و دروغه و.. ما هرچیزی ک لازم باشه میدونیم پس ممنون میشم تاپیک رو ترک کنید🙏💋 )

نتیجه دیدین؟!

خودتون یا توی اطرافیانتون؟!

عروسی یکی از اشناهامون بود ، دوماد قبل نامزدش با ی دختر خانومه دیگه ای در ارتباط بودن ولی اقاهه نمیخادش و میره با یکی دیگ ازدواج میکنه ، حالا تو شب عروسیه این اقا و نامزدش

دختری ک قبلا باهاش در ارتباط بوده طلسمی ک انجام بوده رو میاره تو مجلس و همون شب دوماد نامزدشو پس میزنه و همین دخترو به عقد خودش در میاره ..

یعنی همه شاهد بودن 

الانم بعد چند سال ی پسر ۵ ساله دارن 

و هرکسی ک بخواد خوشبختی رو مثال بزنه 

اینارو نشون میدهِ 

شما چی؟!

دیدین؟!

آن‌ نهِ🧷🤍

بالاخره ی روز سرش ب سنگ میخوره

خیر دنیا و آخرت در توسل به امام زمان است🥀آقا جان بیا که بی تو به جان آمدم ز تنهایی🥹برای سلامتی و فرج امام زمانمون یه صلوات بفرس🌷 اگه فرستادی مطمئن باش آقا نگات می‌کنه💜

افرین بع دختره از این عفریته ها که با دعا میخوان تقدیر زنو مرد دیگرو عوض کنن متنفرم امیدوارم قبل رسیدن به خواسته کثیفشون که عوض کردنه تقدیره بمیرن

این اکانت میزبان پیشی کوچولو mn 🐈‍⬛قشنگم هست با آرامش وارد شوید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره من اعتقاد دارم ولی این کار عاقبت نداره کسایی که زندگی مردم رو با دعا بهم میزنن چوب خدا یقشون رو ...

اگع واقعی باشه چوب خدا یقه عروسو شب عروسیش گرفته تا با دعا دونفرو بهم نزنه بخواد زنه پسری که با دختر دیگست بشه

اگع واقعی باشه چوب خدا یقه عروسو شب عروسیش گرفته تا با دعا دونفرو بهم نزنه بخواد زنه پسری که با دختر ...

اطمینان داشته باش یه روزی چوبشو میخورن .... دنیا گرده 

بلندپرواز باش اسمان به کسی تعلق ندارد.
2740
اطمینان داشته باش یه روزی چوبشو میخورن .... دنیا گرده 

منکه ندیدم 🚶🏻‍♀️از اونور اینقدر از این دخترا ک میدونن پسره با یه دختر دیگست و هنوز ازدواج نکردن سریع اومده یه دعا زده ک پسره ولش کنه با اون اوک بش یا ازدواج کنه